Likimai

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Beglobis
Miestas: Vilnius
Rūšis: Šuo
Veislė:
Lytis: Patinėlis
Amžius: 7 metai
Telefonas: 868474049, 865225229
El. paštas: info@beglobis.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Skydo g. 44a, Vilnius (Naujoji Vilnia)

Švelnaus charakterio dobermanas Balbo jau pusę metų gyvena Beglobio prieglaudoje. Nors svoris nepadidėjo tiek kiek tikėjomės, ieškome jam atsakingų šeimininkų ir jaukių namų, kuriose jis būtų apsuptas dėmesiu ir rūpesčiu, nes Balbo bendrauti be galo mėgsta, o to prieglaudoje visgi trūksta. Jis labai mielas, mėgstantis draugiją, ramus dobermanas, o pasivaikščiojimus apylinkėse jis tiesiog dievina ir pamatęs pavadėlį netveria džiaugsmu.
Liepos 4 d. dobermaniukas Balbo buvo rastas poilsio aikštelėje šalia plento tesvėrė 17 kg, nors įprastai dobermanų patinėliai sveria 35 kg. Jo kūnas nusėtas pragulų, nagai nekarpyti. Stebuklas, kad jis išgyveno, kai priėjo prie aikštelėje sustojusių žmonių ir pasivaišinęs dešrele nebeatsitraukė... Jį parvežė į Vilnių. Kada ir kas Balbo paliko išbadėjusį miške vieną greičiausiai sužinoti nepavyks.
Liepos 8 d. Balbo apsigyveno pas globėją namuose, kur išryškėjo jo švelnus ir draugiškas charakteris. Dobermaniukas susidraugavo su globėjo dobermanu – šeimininku.
Liepos 14 d. Balbo jau pas mus Beglobio prieglaudoje, kur jis bus prižiūrimas, maitinamas 5 kartus per dieną specialiu maistu. Tikimės, kad per keletą mėnesių pavyks atstatyti svorį, užgydyti pragulas, pagražės kaliukas. Jam jau pakanka jėgų bėgioti po teritoriją.

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.