“Beglobio” naujienos

2015-02-19

Mažoji bailiukė Amsė - ieškome ilgalaikės globos

Labai mielai kalytei Amsei, nesiseka, ji nedidukė, miela, dar jauna, maždaug 4 metus nugyveno šiame nesaugiame pasaulyje. Jos bėda - ji bailiukė, o kaip kitaip, kai tu ne ypač didelė ir buvai paleista gyventi viena. Vėliau, po visų jos gyvenimo vingių, mažoji kalytė pateko į prieglaudą. Čia lyg ir nereikia jaudintis dėl maisto, yra ir stogas virš galvos, bet tai ne namai, mažoji Amsė vis dar nepasitiki dauguma žmonių, o tik keliais savanoriais ir tai tik tais, kurie ją lanko dažnai. Visi kiti žmonės mažylei kelia nerimą ir ji slepiasi būdoje. Slepiasi ir tada, kai ateina potencialūs jos šeimininkai, bet jie jos neišsirenka, nes nepamato.
Amsė puikiai sutaria su visais gyvūnais, nėra įkyri, praktiškai neloja, jai maždaug 4 metai, ji sterilizuota, tvarkinga, neišranki maistui (mėsytę žinoma labai mėgstą kaip ir visi kiti šuniukai), tinka gyventi bute. Kai ją kalbini ji trypčioja priekinėmis kojytėmis ir "šypsosi" rodydama dantukus. Ji labai baili, jei pavyksta ją užspęsti į kampą susigūžia, tačiau niekad nekanda, neurzgia, net bandoma paimti į rankas, labai gražiai vaikšto su pavadėliu. 
Todėl labai reikalingi laikini globėjai. Mes tikimės, kad saugioje namų aplinkoje Amsė nurims, taps patiklesne ir ją pastebės žmonės, jos būsimi šeimininkai ir nebereiks šiai mažutei kalytei laukti ir bijoti dideliame narve.
Jei galite pagloboti Amsę ir jums užteks kantrybės iškęsti jos baimes, nerimą, labai labai laukiame jūsų skambučio tel.861295611

« Atgal