“Beglobio” naujienos

2015-02-25

Katytė Šilutė po truputį sveiksta

Šilutė taip atrodo dabar (trys nuotraukos žemiau). Ji jau stipresnė, tačiau labai labai viduriuoja. Kažkas su jos žarnynu. Veterinarai sako, kad greičiausiai dėl to, jog yra didelis inkstų nepakankamumas.
Šilutė vis dar klinikoje ir jai vis dar labai reikia jūsų visų palaikymo, tiek moralinio, tiek finansinio....

Didžiulis jums ačiū, kad nepaliekate mažųjų nelaimėje.


Prašome padėti leisgyvei katytei Šilutei 
Šilutė vieną dieną buvo atvežta į sanitarinę tarnybą iš Šilutės gatvės. Tiesiog, kaip visada tarnyba gaudė beglobius katinukus ir Šilutė pakliuvo į gaudyklę. Kodėl Šilutė įkliuvo? Gal todėl, kad jautė, jog gatvėje paprasčiausiai nebeišgyvens ir mirs.

Kitą dieną gavome pranešimą iš sanitarinės tarnybos, skambino susirūpinusi darbuotoja, kad katytė "kažkokia keista. Kažkas jai yra. Ji beveik nevaikšto, nieko nevalgė, visą laiką gailiai verkia". Nuskubėjome tą pačią dieną į sanitarinę tarnybą.

Šilutę nuvežėme į veterinarijos kliniką. Pasirodė, kad katytei taip blogai, jog neaišku ar ji išgyvens. Šilutės temperatūra tesiekė 34 laipsnius. Pati katytė išsekusi, dehidratavusi. Palietus ties uodegytė katytė gailiai dejavo. Pasirodo ten susiformavęs baisus pūliuojantis darinys, kuris dvokia taip, kaip pūnantys audiniai.

Šilutei veterinarijos klinikoje buvo pastatytas kateteris į veną, lašinami skysčiai, katytė šildoma. Padaryti kraujo tyrimai parodė didžiulį ūminį inkstų nepakankamumą. Verkiančią mažylę turėjome palikti intensyvioje priežiūroje. Šiuo metu Šilutė klinikoje. Labai prašome paremti jos gydymą, nes kiekviena laikymo stacionare diena kainuoja, taip pat kainuoja vaistai, lašalinės, kraujo tyrimai, specialūs vaistai reikalingi inkstų funkcijai atstatyti.

Gydyti sanitarinės tarnybos gyvūnus, galime tik su jūsų pagalba,  todėl jei galite paremti Šilutės gydymą, galite aukoti į šią sąskaitą, paskirtyje nurodydami: "Šilutei":

 

LT167300010137615996  SWEDBANK

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182

 

Padėti gali ir žmonės gyvenantys užsienyje, pervesdami savo auką Šilutei per PayPal sistemą http://beglobis.com/PayPal-706.html

Labai ačiū už jūsų gerumą!

 

Pasiteirauti apie Šilutės sveikatą, galite tel. 865244093 arba atvykti tiesiai į Filaretų kliniką, esančią Vilniuje Filaretų g. 35, kurioje Šilutė gydoma. Jos būklė kol kas kritinė.

« Atgal