“Beglobio” naujienos

2014-10-26

Čarlis - šeimininkų išduotas meilus katinėlis (Rado namus)

Šis katinėlis prieš pat ateinant žiemai buvo išmestas lauk. Nekastruotas, tad, atsikratymo priežastis, matyt bus ši. Sustabarėjusios žmonių širdys. Jiems nesvarbu, kad naminis katinėlis nemoka gyventi ir išgyventi lauke. Lauke išgyvena tik ir gimę lauke, o naminukai nepritampa. Jie nemoka susirasti maisto, nemoka susirasti užuovėjos, yra patiklūs ir mylintys žmones, o juos visi skriaudžia.

Čarliui labai sunku. Jis glaustosi prie kiekvieno jį pakvietusio žmogaus kojų, pats lipa į glėbį, trinasi snukučiu, eina į kiekvieną laiptinę, nori grįžti namo, bet buvusių namų durys jam užvertos, kitos taip pat.

Katinėlis patekęs į lauką iš šiltų namų, ką valgęs, nevalgęs, peršalo. Ėmė pūliuoti akytės. Vienos, to daugiabučio, kurio kieme ir glaudžiasi katinėlis, gyventojos širdis neatlaikė. Katinukas parodytas veterinarinėje gydykloje, jam paskirtas gydymas - reikia 5 dienas lašinti lašus į akytes, tad Čarlį priglaudė 5 dienom. Nustojus pūliuoti akytėms, Čarlis vėl keliaus į lauką, nes jį priglaudusi moteris negali jo pasilikti, namuose turi gausų būrį katinėlių ( ne vieną, ne du ir ne tris, o daugiau), tad niekaip negali dar ir Čarlio pasilikti.

Kreipiamės į visus geros valios žmones. Gal turite pas save vietos namuose ir širdyje šiam be galo meiliam katinėliui. Lauke žiemą jis pražus. Čarliui apie 1,5 metų. Jis naudojasi kraiko dėže. Yra labai meilus ir gerietis. Nekastruotas, bet jei tik priglaustumėte, iškastruotumėme.

Prašome namų ar nors laikinos globos. Padėkite!

Tel. Nr. 865354521, 860402412, Vilnius (Šeškinė)

« Atgal