“Beglobio” naujienos

2014-04-24

Dūkštukai- apleisti kačiukai iš Dūkštų seniūnijos

Jie apleisti, sergantys, niekam nereikalingi. Tokie kačiukai buvo atvežti iš Dūkštų seniūnijos į sanitarinę tarnybą. Dūkštų seniūnė mums atkirto, kad su katinukais galime daryti ką norime, kaip su kokiom šiukšlėm. Neatsakingai priveisti buvę gražuoliai, ilgplaukiai, tačiau dėl nepriežiūros, nuolatinio alkio, šalčio ir itin prastų laikymo sąlygų praradę kailiuko blizgesį, sunkiai kvėpuojantys, ašarojančiomis akytėmis ir bėgančiomis nosytėmis, šie vargšai gyvūnai niekam nereikalingi ir pasmerkti tik dėl to, kad gimė ir užaugo.

Šių sergančių keturių kačiukų negalėjome palikti sanitarinėje tarnyboje. Jiems reikalingas gydymas ir kokybiškas maistas, todėl visi laikomi veterinarijos klinikoje. Pasveikę katinėliai taps tikrais lūšiūkiniais gražuoliais. Labai prašome padėkite jiems į tokius gražuolius pavirsti. Stebuklus daro gera priežiūra, kokybiškas maistas ir rūpestis. Tačiau, kad tai užtikrintumėme mums reikalinga parama ir jūsų pagalba.

Todėl prašome visų keturių dūkštukų vardu - padėkite jiems pasveikti ir tapti gražuoliais. Jei galite prisidėti prie dūkštukų gydymo nors ir nedidele suma, galite pervesti savo auką į VšĮ  "Beglobis" sąskaitą, nurodydami "Dūkštukų gydymui":

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996  SWEDBANK 

Jei galite laikinai pagloboti po gydymo vieną iš Dūkštukų, skambinkite tel. 865354521, 865244093 arba rašykite el paštu: info@beglobis.com

« Atgal