“Beglobio” naujienos

2014-04-19

SKUBU. Išpirktas iš girtuoklio už butelį 4mėn šunelis ieško globos ir namų! (Sulaukė pagalbos)

Šiandien prie Žalio tilto vidurdienį kartu su kitais žmonėmis teko stebėti vaizdelį, kaip vos ant kojų pastovintis, girtas, purvinas pilietis per Kalvarijų gatvę (ne per perėję, o pačią gatvę) vedėsi prisirišęs jauną nediduką šunelį. Pastarasis energingai straksėjo aplink savo šeimininką, tampė ir graužė pavadį, o girtas vyriškis nuo to tampymo siūbavo kaip epušė į visas puses. Tuomet sustojęs vidury pravažiuojamosios dalies jis ėmė plūsti šuniuką necenzūriniais žodžiais, kad šis nesiklauso.

Kai jiedu abu pasiekė šaligatvį, priėjau ir pasiūliau išpirkti iš jo šuniuką "už butelį". Kadangi grynų su savim neturėjau, nuėjom į parduotuvę, apsipirkom, ir šunelis jau pas mane. Purvinas, smirdantis, pleiskanotas... Bet mes jau išsimaudėm ir pasiruošę dairytis šeimininkų. :)

Šunelis skubiai ieško globos perėmimo ir namų! Pas save neturiu jo kur padėt net laikinai, todėl labai prašau pagelbėti, rasti mažyliui kampą per šiandien-ryt.

Beje, jeigu kam įdomu, pasiteiravau, iš kur pas tą girtuoklį šis šunytis. Pasirodo, jo kalė atsivedė 4 šuniukus, kurių jis iš esmės neketina nei dovanoti, nei parduoti, nes jie "visi geri, visi patinka, o valgo nedaug, yra neišrankūs". Kalės irgi sterilizuoti net nemokamai neketina... Taigi...

Beje, šuneliui 4mėn, augs iki ~10-12kg.

Labai prašau atsiliepti visų, kas galite padėti bet kuo: globa, nuotraukų darymu, skelbimų platinimu, pan. Šią savaitę beveik nebūsiu namie, visai negalėsiu juo užsiimt. Realiai jis sėdės namie vienas, darys po savim ir greičiausiai staugs, kas visiškai nepatiks mano kaimynams. :/

Laukiu pagalbos tel. 860327525, Vitalija 

 

« Atgal