“Beglobio” naujienos

2013-02-22

Puošni pūkuota ryžiukė atnešta užmigdymui. Labai ieškome naujų namų! (RADO NAMUS)

Šią gražuolę pūkuotą ryžiukę praėjusį penktadienį į vet. kliniką Vilniuje atnešė moteris. Atnešė ne skiepui ar gydymui, bet... užmigdymui. Kodėl nori tai daryti, moteris nieko nepasakė - atnešė, padėjo ant stalo ir liepė migdyti. Tepasakė, kad katytė yra naminė ir jai apie 13 metų. Po apžiūros paaiškėjo, kad tai sveika katytė, tik šiek tiek nutukusi. Pas katytę kakliukas vienoje vietoje nuplikęs, bet jau pradeda atauginėti kailis. Ar ji vakcinuota, ar dehelmitizuota, nieko nepavyko išssiaiškinti. Dėl sterelizacijos irgi niekas neaišku... Dabar pūkuotukė glaudžiasi vet. gydyklos stacionare. Ji draugiška, bet išsigandusi. O ir kur čia nebus išsigandusi - visgi iš šiltų namų į narvą papuolė...  

Labai norisi tikėti, kad katytės amžius visgi nereiškia nuosprendžio. Atsisakiusi migdyti sveiką gyvūną, veterinarė labai ieško katytei naminės globos, arba naujų šeimininkų.  

2013-02-24 NAUJIENOS. Katytė šiuo metu laikinai globojama namuose. Kyla įtarimų, kad amžius buvo pameluotas, nes dantukai gražūs, katytė yra linksma ir smagi, sveika katytė. Norintys priglausti šią gražuolę, prašome kreiptis 865231030.

 

« Atgal