“Beglobio” naujienos

2013-02-20

Katinukės Bursos pasaka...sukurk jos LAIMINGĄ pabaigą (Rado namus)

Mažuliukė 2,5-3 mėn. Katinukė Bursa ieško namų. Mažylė - juokingas, rainas kamuoliukas. Jos gyvenimo istorija galėjo baigtis labai labai liūdnai, tačiau........kartais lemtis iškrečia"pokštą".

Taigi seku seku pasaką: gyveno kartą kieminė katė, atsivedė ji rudenį kačiukų po vienu iš balkonų tame kieme, kuriame pati gyveno. Katė mamytė rūpinosi kaip mokėjo savo mažyliais, kai gaudavo maisto pati nesuvalgydavo, nešdavo jiems geresnį kąsnelį. Na, o katytę mamytę pamaitindavo to kiemo, kuriame gimė kačiukai, name gyvenanti senutė. Kačiukai paaugo, tačiau dėl to, kad gimė rudenį ir nepaisant mamytės pastangų sušildyti savo vaikučius glaudžiant juos prie savęs, visi peršalo. Vieną dieną išėjusi pamaitinti katės ir kačiukų, senutė rado sušalusį vieną mažylį. Vargšiukas gulėjo šaltas, o katė mamytė vistiek glaudė visus prie savęs, stengėsi sušildyti vaikučius. Senutė nebežinodama ką daryti pastvėrė vieną mažylę ir nunešė į sanitarinę tarnybą. Nežinojo ji, kad nepadėjo mažylei niekuo- sušalusi, nusilpusi, serganti mažylė tyliai užgęso... Tačiau senutė nežinojo, kas atsitiko mažylei ir kitą dieną liūdną ir lietingą, įdėjo į kartoninę dėžutę paskutinį katės mamytės vaikiuką ir nunešė į sanitarinę tarnybą. Tačiau tą dieną tarnybos darbuotojui pagailo mažylės kačiukės ir jis liepė senutei paskambinti gyvūnų globėjams. Taigi senutė su mažyle rainiuke parėjo namo. O vakare pas senutę pasibeldė gyvūnus globojanti moteriškė. Apžiūrėjo mažylę, nubėgo į vaistinę, nupirko akytei vaistukų ir prisakė senutei kuo dažniau tepti tais vaistukais rainiukės akytę. Lankė moteriškė senutę su rainiuke kiekvieną vakarą, tepė senutė rainiukei akytę kelis kartus per dieną.

O rainiukė Bursa atsigavo, pavirto į mielą, juokingą, žaismingą tigriukę, kuri vietoje nenustygsta ir yra geros energijos užtaisas.

Senučiukė Bursos pasilikti negali, ji jau augina pora katyčių, todėl labai labai ieško mažylei namų. Dabar švelniakailė, oranžiško rainumo, žvitri kaip žebenkštukė katytė Bursa laukia laimingos pasakos pabaigos.

Sukurk jos pasakos pabaigą tu - laimingą, katiniškai sočią ir žaismingą. O Bursa atsiguls tau ant kelių ir burgzdama tau pasakos savo pasaką.....

Tel. Nr. 865244093, 865225229

« Atgal