“Beglobio” naujienos

2013-03-04

Kam skamba bažnyčių varpai? (Rado namus)

Sekmadienį bažnyčių varpai skamba kviesdami tikinčiuosius melstis. Tačiau vakar šv. Rapolo bažnyčios varpai skambėjo kartu su dviejų mažų širdelių dūžiais.

« Atgal

Apie viską iš pradžių. Netoli šv. Rapolo bažnyčios gyvenanti Lenkijos pilietė Hana kaip ir kiekvieną sekmadienį susiruošė į pamaldas. Rinkosi tikintieji, turėjo prasidėti mišios. Į bažnyčią atėjo ir viena moteris nešina maišeliu. Staiga Hana išgirdo gailų miaukimą, moteris suprato iš kur tas gailus miaukimas sklinda- iš moters laikomo maišelio. Hana paklausė, kodėl ji laiko maišelyje kačiukus, juk jiems šalta, jie maži. Moteris kažką murmtelėjo, metė maišelį po suolu ir išbėgo iš bažnyčios. Sukrėsta p. Hana nežinojo ko griebtis. Du išsigandę, susigūžę mažyliai drebėdami iš baimės gailiai verkė. Hana nubėgo pas kunigą, prašydama nors paskelbti po pamokslo, kad palikti du mažyliai, gal atsiras žmonės, kurie jų pasigailės. Tačiau po pamokslo jokio pranešimo apie dvi gailiai verkiančias dūšeles po suolu, ji neišgirdo. Po mišių Hana vėl nuskubėjo pas kunigą, moteris negalėjo tiesiog jų palikti dievo valiai. Kunigas susisiekė su mumis.

Dvi išsigandusios širdutės jau saugios. Tai du berniukai - švarūs, gražūs, rubuiliukai, paimti, kaip mes sakome nuo sofkutės. Pauginti iki 2 mėn ir be gailesčio išmesti pražūti. Pavadinome berniukus Lioleku ir Boleku. Jei ne p. Hana mažyliai būtų pražuvę, nes jie visiški naminukai, niekada nebuvę lauke.

Abu kačiukai labai laukia tikrųjų namų. Patyrę tokią baisią išdavystę, mažieji tigriukai Liolekas ir Bolekas nusipelnė tik pačių geriausių ir šilčiausių namų, kuriuose bus mylimi ir niekada nebepatirs siaubingos išdavystės.

Jei norite suteikti kačiukams namus, skambinkite tel. 865244093, 865354521