“Beglobio” naujienos

2014-04-04

Dalmantinė Ramunėlė ieško šeimininkų (Rado namus)

Namų ieško dalmantinė Ramunėlė. Ji jau suaugusi, jau kartą išduota, bet vėl mokosi pasitikėti ir vėl būti tiesiog dalmantine. O kas nėra girdėję apie dalmantinus ? Vargu ar tokių pasitaikis, filmas 101 dalmantinas, mus visus su jais supažindino, gal ne visai tikslia, gal iš nuotykių pusės, bet visi iš karto galime įsivaizduoti nemažą šunį, baltą su juodom dėmėm.

« Atgal

Jei norite tapti jos šeimininkais, jums reiktų prisiminti, kad dalmantinai išvesti medžioklei, taigi, jie turi judėti. Ramunėlei, kaip ir visiems jos veislės atstovams, labai reikia žmonių draugijos, todėl jai netiks nei voljeras, nei būda, ji naminis-kambarinis šuo. Dar dalmantinai mėgsta paėsti, todėl teks žiūrėti kokį ir kiek maisto jai duoti, nes papildomo vieno, antro trečio ir taip toliau, kąsnio ji tikrai neatsisakys. Teks jai padėti laikyti dietos ir daug vaikščioti ar bėgioti, kas jums labiau patinka.

 

Jei apie  jos būdą, tai Ramunėlė meili, draugiška, gal dar kiek nepatikli, nes ji iš namų atsirado sanitarinės tarnybos narve, bet dabar , namų aplinkoje vėl tampa meilia, prieraišia, ištikima kalyte.

 

 

Ramunėlė, dabar namų globoje laukia būsimų šeimininkų. Būtų gerai, kad tai jau būtų vieninteliai, paskutinai jos šeimininkai, nes pasikeitimų jos gyvenime buvo ir taip daug, todėl kreipkitės jei tikrai viską apsvarstėte ir atsakingai nutarėte. Be to nežadate skubiai , staiga išvykti į užsienį, išsinuomoti butą, kur neleis laikyti gyvūnų ar kaip nors kitaip impulsyviai elgtis, jei tai atsilieps į kalytės gyvenimą.