“Beglobio” naujienos

2019-08-25

Atleisk Šantu...

08.25 Mes kreipėmės į jus pagalbos padėti sumokėti likusią didžiulę skolą (300 eur) už Šantu tyrimą. Deja... sulaukėme... NIEKO. Mes turime savo globoje Smartą, kurį su visų jūsų palaikymu, vis dar gydome, turime dar vieną labai sunkios būklės katiniuką, kurio pagalbos prašymo dar net nepublikavome ir apie kurį būtinai parašysime. Ir visus savo globotinius, kuriais privalome rūpintis kiekvieną dieną. Taip, Šantu nebėra. Taip, galėjome nebristi į skolas ir tiesiog jo netirti. Tyliai jį numarinti ir tiek. Neviešinti kaip jis atrodo, kaip jaučiasi. Ir kaip jaučiamės mes, matydami jį tokį. Bet ar jis nusipelnė to? Jo būklė buvo sunki, tačiau be šio brangiai kainuojančio tyrimo, nebūtume žinoję kad padėti jam nebegalime, kad tai ne uždegimo sukeltas negalavimas, o išplitusio auglio. Ir gydymo tam nebėnėra. Liko kiti... kuriems reikia gydymų, kasdieninio maisto ir priežiūros. Dar kartą kreipiamės į visus geraširdžius. Nebūkite abejingi. Labai skaudu, kad Šantu liko kaip koks priekaištas...

08.22 Pas mus Šantu pateko su iškritusia akyte, kurią su jūsų visų pagalba išoperavome. Ir taip džiaugėmės, kad Šantu atsigavo! O jau jo murkimas... nuolat, lyg pastoviai dėkodamas, murkė ir murkė. Deja praėjus porai savaičių Šantu pradėjo suktis aplink save (video). Vežėme į kliniką, jam lašino vaistus, tačiau situacija nesikeitė. Sunku buvo žiūrėti kaip Šantu kankinasi. Nuvežėme atlikti magnetinį rezonansą. O ten aptiko auglį, didelį, galimybių jokių. Atleisk Šantu... murkaliuk tu mūsų, atleisk... Šantu nebėra, jis niekada nebemurks, tačiau visada liks mūsų širdyse.
Likome skolingi klinikai už tyrimą 300 eurų.
Prieglaudoje liko daug kitų, kuriems reikia padėti, sužalotų kačiukų, kuriuos reikia operuoti ir gydyti. Labai prašom, vardan Šantu atminimo, padėti mums padengti jo skolą, vardan kitų, kuriems kiekvieną dieną reikia pagalbos. Aukoti galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę: „ Šantu vardu"
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182, LT167300010137615996 SWEDBANK
Padėti gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal http://beglobis.com/PayPal-706.html
Ačiū už jūsų gerumą!

07.05 Prašome pagalbos murkliukui Šantu!
Šis vargšas katinėlis gyveno ne kažkur miške ar džiunglėse. Jis gyveno tarp... žmonių. Abejingų, savanaudžių, nematančių ir negirdinčių kitų skausmo. Gyveno taip vadinamajame Vilniuje esančiame „šanchajuje". Šis rajonas pilnas nuosavų gyvenamųjų namų. Tačiau ten gyvena daug tokių, kurie mato tik butelį ir savo apšnerkštą kiemą. Abejingumas kitam žmogui ir gyvūnui, girtų muštynės ir girtuoklystė, ten deja, įprasta. Niekam neįdomu, kad gyvūnas serga ir jam reikia pagalbos, kad gimsta niekam nereikalingi kačiukai ir kankinasi tol kol numiršta. Šantu iš ten. Jo viena akis virtusi kraujo ir pūlių mišiniu. Vietiniai iškvietė Grindą. Jie niekada patys neveš ir negydys gyvūnų. Kiek laiko Šantu taip kankinosi nesužinosim. Šantu stubure turi įstrigusį šratą. Vadinasi, į jį buvo šauta. Gal taip norėta išspręsti „problemą". Juk jis kelia tik vietinių pasišlykštėjimą.

O Šantu naminis. Kastruotas. Valant akį murkė ir murkė. Prisiglaudė. Sudėjo ant rankų letenėles. Susitaikęs su viskuo. Pasitikintis iki begalybės. Šantu akies vietoje, esantį kraujo ir išvešėjusį kraujingą darinį reikės šalinti. Operacija, vaistai, laikymas klinikos stacionare kainuos virš 160 eurų. Padėkime jam visi. Nebūkime kaip tie vietiniai iš „šanchajaus". Nebūkime abejingi. Tik su neabejingų pagalba gėris nugali blogį. Paaukoti Šantu akies operacijai galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę „Šantu operacijai". Šis katinėlis tikrai daug iškentėjo, padėkime jam nekentėti skausmo ir baimės būti nuskriaustam.

« Atgal