“Beglobio” naujienos

2019-08-27

Jie stovėjo ratu ir šaipėsi... (Pasveiko)

08.27 Smartukas visiems sako didžiulį AČIŪ! Smartukas vis dar klinikoj, tačiau jaučiasi jis jau gerai, žaidžia, murkia kai glostai, stojasi ant kojyčių. Kačiukas visiems visiems, kurie jį palaikė ir aukojo jo gydymui siunčia didžiausius linkėjimus ir padėką. Ačiū jums, mielieji, kad buvote kartu! Smartuko filmukas.

08.14 Užvakar vėlai vakare Naujojoje Vilnioje Gerovės parke juodas gyvybės kamuoliukas tyliai, išplėstomis akytėmis kankinosi iš baimės ir skausmo. Aplink jį stovėjo pulkas paauglių ir juokėsi... Prieš tai, greičiausiai vienas iš jų skambino, kad parke yra blogai vaikštantis kačiukas. Jis pasakojo, kad kažkoks vyras išėjo su šunimi, kuris vargšą gyvūnėlį negalintį paeiti , o tik šliaužti ant priekinių kojyčių, užpuolė ir ėmė purtyti. Šuns savininkas net nebandė savo šuns sudrausminti. Kai pagaliau šuo paleido kačiuką, šis iš paskutinių jėgų nušliaužė ir prisiglaudė prie medžio.
Pakraupę dėl tokio žiaurumo, paprašėme to vaikino nunešti kačiuką į Parko g. vet. gydyklą, esančią šalia, kol ji dar dirba ir kol dar nevėlu, vaikinas, prižadėjo, tačiau... Perskambinus už keleto minučių atsakė, kad kačiuko nenunešė, kad Parko g. esanti veterinarijos klinika atsisakė padėti, o jis pats nenori kačiuko liesti. Skubiai nuvykome į parką. Mažas, juodas kamuoliukas negalintis bėgti, susigūžęs iš baimės drebėjo prisiplojęs prie medžio. Aplink jį stovėjo paaugliai, juokėsi, tyčiojosi kad jis miršta ir kad jį reikia užkasti. Sušlapęs, drebantis, perkastu pilvuku, su žaizdose knibždančiomis musių lervomis, mažylis, apie 4 mėn amžiaus kačiukas greičiausiai nebesitikėjo nieko... O mes buvome pakraupę nuo abejingumo. Paauglių, veterinarijos klinikos ir tų, kurie abejingai ėjo pro šalį... Kadangi buvo jau vėlu, skubėjome į Rekso kliniką, kur kačiukui buvo suteikta pirmoji pagalba. Vakar jį nuvežėme į Filaretų kliniką, kur buvo atliktas rentgenas. Labiausiai baiminomės kad nebūtų pažeistas stuburas ir nervai. Atlikus rentgeną, buvo nustatyti daugybiniai dubens lūžiai. Kačiukui, kurį pavadinome Smartuku reikalingos net dvi operacijos, nes dubens kaulai lūžę iš abiejų pusių. Viena operacija kainuoja 250 eurų, tiek pat kainuoja ir kita. Kad galėtumėm padėti mažyliui, mums reikia 500 eurų. Nors ir be galo išsigandęs, dabar Smartas saugus. Jis vėl galės bėgioti, tačiau tam reikalingos operacijos.
Labai prašome, padėkite! Labai jumis tikime, nes tik su jūsų pagalba, jūsų neabejingumo beglobiukų skausmui dėka galime jiems padėti, galime išvengti beprasmiškų mirčių ir žiaurumų.
Padėti Smartukui, galite paaukoję jo operacijai, paskirtyje nurodant: „Smarto operacijai"

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182, LT167300010137615996 Swedbank
Padėti Smartukui vėl bėgioti, gali ir gyvenantys svetur per PayPal sistemą: http://beglobis.com/PayPal-706.html

Nebūkite abejingi, padėkite mums pastatyti Smartuką ant kojyčių. Dėkojame už jūsų gerumą!

 

« Atgal