“Beglobio” naujienos

2019-08-28

5 maži šuniukai prašo pagalbos

Kai mūsų klausia ar situacija su gyvūnais gėrėja, ar žmonės darosi sąmoningi, mes sakom ne! Niekas nesąmoningėja. Akmens amžius gyvuoja, neandertaliečiai su pusiau išvystytom smegenim, nors išmoko vairuot mašinas, tiesiog klęsti. Šios dienos „radiniai" 5 vos 1 mėnesio šunyčiai ir dėžutė su 1 mėnesio kačiukais. Radom du jau išlipusius.
Mes viską žinom. Taip turi būt baudos, taip, turi būt skatinama sterilizacija, taip, privalomas žymėjimas, taip, gyvūnų neturi laikyti tie, kurie neišgali jais pasirūpint. Visa tai, ką mes žinom, turbūt bus. Turbūt išsivystys per kokius tris šimtus metų tokia visuomenė. O gal šita žmonija išnyks ir gims visiškai kiti žmonės, kurie nekankins gyvūnų, kuriems bus nuo gimimo aišku, tai, kas dabar aišku tik mums ir tiems keliems procentams sąmoningų žmonių. Pasvajojom...
O dabar grįžtam į realybę, į šių dienų akmens amžiaus žmogystas. Jie paliko šiuos mažylius kitiems, mums, toks jų mąstymas. Kiti turi, kiti privalo, kiti padarys...
Jų išsivystymas net nesiekia šių mažylių mąstymo. Kadangi esam kitokie ir mąstom kitaip. Tai štai ką turim: 5 mažylius kuriems būtinas skiepas, 5 mažylius, kuriems, būtinas kokybiškas maistas, 5 mažylius, kuriems privalom padėti. O be jūsų pagalbos to padaryt negalim. 50 eur kainuos tik mažylių skiepai, kuriuos po mėnesio reiks kartot, 60 eur kainuos kokybiškas maistelis ir konservukai, kad galėtumėm juos pamaitinti mėnesį.
Padėkite, prašom mes. Nei mes, nei jūs neprivalom dirbti kitų neatsakomybės darbus, tačiau yra šie mažyliai, o jie nekalti, kad gimė pas tuos iš akmens amžiaus. Jie turi tik mus ir jus. Ne tuos, kurie leido jiems atsirasti ir išmetė iš namų.
Labai prašom paaukoti šių mažiukų maisteliui ir skiepukams, kad saugiai ir nesirgdami galėtų augti ir laukti tikrųjų namučių pas sąmoningus žmones. Paaukoti mažiukams galite į mūsų sąskaitą paskirtyje nurodę: „mažyliams"
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182, LT167300010137615996 SWEDBANK
Padėti gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal http://beglobis.com/PayPal-706.html
Ačiū už jūsų gerumą!

 

« Atgal