“Beglobio” naujienos

2014-03-08

Kačiukai laukia savanorių

Naujojoje Vilnioje prieglaudoje, keliuose vagonėliuose savo šeimininkų laukia benamiai kačiukai ir katytės.  Kartais tai užtrunka, nes kiekvienas bando rasti tą nepakartojamą vienintelį augintinį, o katinėliai, tuo metu laukia narvuose, kurie nėra pati mieliausia vieta. Žinoma, tai geriau nei lauke, šaltyje, po balkonu, bet norisi, kad kažkas paglostytų, pažaistų, leistų pasėdėti ant kelių. Dabar to padaryti negalim, nes trūksta savanorių net pagrindiniams darbams, tai yra narvų tvarkymui, priežiūrai, profilaktinėms procedūroms, todėl labai laukiame pilnamečių žmonių, kurie myli katinus ir gali prisijungti, suteikiant jiems naujas galimybes gyvenime.

Visada kyla klausimai, kodėl tik pilnamečiai, o gi todėl, kad reikia žmonių, kurie bus atsakingi už save ir už gyvūnus. Reikia laikytis tam tikrų higienos ir saugumo taisyklių, nes nenorime, kad globojami katinėliai pabėgtų neuždarius nervo ar būtų pamiršta paduoti tabletė, jei jos katinui reikia. Taip pat rūpinamės ir savanorių saugumu, nes jis turi elgtis atsargiai su išsigandusiais, kai kada ne labai patikliais gyvūnais, saugotis, kad neįdrėgstų bei patys prisiimti atsakomybę jei tai atsitiko.

Jei visa tai jūsų neišgąsdino ir jūs sutinkate padėti prižiūrėti katinus ir katytytes, labai laukiame jūsų skambučių ir laiškų.

Mūsų adresas Skydo 44 A, Vilnius
tel. 8 657 68643

info@beglobis.com 

« Atgal