“Beglobio” naujienos

2014-03-08

Partrenkta soduose ir iš karto pamiršta. (Pasveiko ir rado namus)

 

Kai prilieti ją ranka, į tave atsisuka didelės ryškiai geltonos akys. Ji žiūri įdėmiai ir susikaupusi, o tu jos akyse skaitai: “matai kas man atsitiko...išbėgau kaip visada į kiemą, žaidžiau ir grožė...jausi pavasariu, tada smūgis...jie nuvažiavo, o aš likau, bet nebegalėjau bėgti, kažkas atsitiko su mano kojyte, matai, aš nebegaliu atsistoti”.

« Atgal

Patikli miniatiūrinė kačiukė didelėmis geltonomis akimis buvo nutrenkta mašinos, kurioje esantys kaip važiavo, taip ir nuvažiavo, palikę partrenktą katytę. Pamanyk, kažkoks nereikalingas padarėlis, juk jie turi labai daug svarbių reikalų, nei žiūrėti į tai ką padarė. O padarė vienam gyvam ir jaučiančiam mažuliukui tokį patį skausmą, kokį jaučiame ir mes, kai sulaužoma koja. Tik mes skubame pas gydytojus, kurie suteikia pagalbą, o mažuliukas katinukas, jei niekas jam nepadeda pasmerktas kentėti baisius skausmus kol kažkaip kojytė pati sugis arba nesugis, arba liks luošas visam gyvenimui.

 

Net neabejojame, kad nei vienas normalus ir padorus žmogus nenuvažiuos partrenkęs gyvūną, nepaliks jo kentėti pragariškus skausmus. Normalus ir padorus.....tačiau kiek kartų skubame padėti paliktiems ir nutrenktiems į šalikeles gyvūnams...
Ši jaunučiukė katytė buvo atvežta į Vilniaus benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą gavus pranešimą iš atsitiktinio praeivio, kuris matė kaip kažkas partrenkė katytę ir nuvažiavo. Mažutė tiesiog gulėjo ant kelio ir žiūrėjo savo didelėmis geltonomis akimis, kuriose plėtėsi skausmas ir nuostaba.

 

Sanitarinė tarnyba neturi jokių sąlygų suteikti pagalbos sulaužytiems, partrenktiems, sužalotiems gyvūnams, todėl iš karto pranešė mums prašydami padėti vargšui gyvūnui. Perėmėme katytę ir nuvežėme į veterinarijos kliniką.
Katytę pavadinome Mira. Gražutė, smulkutė apie metukų laiko, išsigandusi ir pasimetusi, tačiau labai meili ir rami mažoji ligoniukė kantriai kentė visas procedūras- rentgeną, kateterio statymą į letenėlę, kraujo testų darymą.
Mažoji kantrioji Mira ir mes labai tikime, kad ir šį kartą nepaliksite mūsų bėdoje. Miros šlaunikaulio skeveldrinio lūžio operacija kainuos 490 lt. Tai tik operacijos kaina, tačiau Mirai dar lašinami ir skysčiai, leidžiami vaistai, padaryti virusiniai ir kraujo testai bei laikymas stacionare taip pat labai daug kainuoja. Mažosios ligoniukės gydymas kainuos apie 750 lt. Todėl jei tik galite nors nedidele suma paremti Miros gydymą, kad mes ir toliau galėtumėme padėti kitiems vargšiukams sužalotiems ar patekusiems į sanitarinę tarnybą, galite pervesti lėšas į VšĮ “Beglobis” sąskaitą, paskirtyje nurodydami: “Miros operacijai”.

 

VšĮ “Beglobis”
kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK

 

Žinoma, jei tik Mirai atsirastų namų globa, jos ir gydymo išlaidos sumažėtų, nes nebereikėtų laikyti stacionare, ir Mirai būtų didelis stebuklas, nes namuose juk sveikti žymiai geriau nei ligoninėje. Todėl jei tik kas nors galite pasiūlyti Mirai nors laikiną namų globą, kur ji galėtų ramiai sveikti po operacijos, skambinkite tel. 865244093, 865354521. Neišsigąskite, po operacijos Mirai nebereikės jokios specialios priežiūros, tik maistuko, vandenuko ir kraiko dėžutės šalia. Mira labai rami, gera katytė, greičiausiai buvusi naminukė, nes labai jauki ir tvarkinga. Jei galite suteikti Mirai savo šiltų namų globą, skambinkite nurodytais telefonais, viską paaiškinsime, pakonsultuosime ir jūs pamatysite kad tikrai nėra taip sunku padėti bėdos ištiktam gyvūnui pasveikti. O kokia laimė bus matyti tas dideles geltonas Miros akis, kuriose nušvis pasitikėjimas ir dėkingumas. Jūs tikrai tai pamatysite. Pažadame.