“Beglobio” naujienos

2014-10-25

Dora ir Meškutė Nida arba kaip fotografuoti juodas kates (Rado namus)

Noriu supažindinti su 2 nepaprastai gražiomis katytėmis. Jos jūsų laukia Šeškinėje (Šeškinės 59). Ką apie jas galima pasakyti, kad jos išdykusios, meilios, mėgsta tiek žmonių, tiek šunų draugiją, nes jų auklė haskytė, prižiūri ir saugo mažasias išdykėles, kad jos nepasimestų ir neužstrigtų kur kampe. Katytės tvarkingos, valgo sausą maistą. O jau jų išvaizda, tai lieka tik aikčioti, jos nepaprastai gražios, puošnios, ilgaplaukės katytės, o užaugusios bus ypatingai gražios katės. Dora, ilgu žvilgančiu juodu kailiuku. Meškutė Nida, nenusakomos spalvos, lyg juoda, lyg su rūdu padūmavusiu atspalviu, priklausomai nuo apšvietimo. Nufotografuoti taip, kad šis grožis matytųsi, nepavyko, todėl užeikite, susipažinkite, pasigrožėkite ir pasiimkite jas namo.
Abi katytės labai eilios, jaukios ir išdykusios, jos laukia jūsų parduotuvėje adresu Šeškinės g. 59

daugiau informacijos tel.865244093, 865354521

Plačiau »
2014-10-23

Reikia visų gyvūnų mylėtojų pagalbos: sužalotas katinėlis

Dalinamės gautu laišku: "Trakuose atklydo juodas katinas su suzeista priekine koja, greiciausiai isnarinta, arba luzusi :( katinas benamis, gyvena lauke, be to suzeistas. Buciau labai dekinga, jei atsirastu laikinas (ar pastovus) globejas, nes lauke jau sala, taigi labai gaila ji ten palikti, o ir su kojytės trauma nei pabėgti, nei apsiginti nuo nieko negali... Auginu du sunis, taigi jam globos suteikti tikrai negalu, tik siek tiek pagalbos - ryt nuvesiu pas veterinara, kad butu aiski diagnoze. Visvien laukia gydymas, todel katineliui tikrai reikia nors laikinų namu, nes kitaip nėra prasmės imti jį gydyti...(pridedu foto).
Evelina
860730757"

Plačiau »
2014-10-22

Rastas naujagimis kačiukas. Reikalinga namų globa

Dalinamės žmonių, radusių naujagimį kačiuką, prašymu:
"Vakar vakare rastas neseniai gimęs kačiukas. Šis mažylis buvo paliktas vienas dėžutėje. Laikinai jį priglaudėme, bet kadangi ir taip auginame nemažai gyvūnų, priglausti ilgesniam laikui galimybės neturime, ieškome kas galėtų juo pasirūpinti. Tel. Nr.  8 659 32031. Anžela. Taip pat laukiame patarimų kaip rūpintis katinėliu, kol surasime jam naują globą"

Plačiau »
2014-10-22

Pagalbos prašymas

Dalinamės gautu laišku:

"Spalio 15d. važiuodama autobusu Vilniuje L. Giros stotelėje ant suoliuko pamačiau gulintį katiną. Grįžus namo negalėjau nustot galvot, kad laukinis katinas tikrai negulėtų vietoje, kur yra daug žmonių. Pagalvojus, kad tai gal paklydęs katinėlis, nuvažiavau su mašna pažiūrėti. Jis vis dar ten pat gulėjo. Paėmiau, įsidėjau į mašiną ir nuvažiavau tiesiai pas veterinarą.

 

Akys infekuotos, ant šono nemenkas, jau beveik sugijęs randas, liežuvio galiukas nukąstas, dalies dantų nėra, ausys pilnos erkučių- vaizdelis buvo toks. Ir katinas visiškai vangus. Net buvo mintis, kad gal jam atsibodo gyvent?

 

Suradau laikinus namus. Pora dienų meilės, maisto ir vaistų, ir katinas jau pradeda atsigauti. Tik liko kova su nežinoma pabaiga dėl vienos akies- vis dar lašinam lašus, tikėkimės pavyks išgelbėt. Pati lankau porą kartų per dieną, leidžiu vaistus. 

 

Ir tikrai nepavadinsi kačiuku- kiek apkūdęs, o sveria pusšešto kilogramo, ir apetitu tai tikrai nesiskundžia ! Matosi, kad šiaip iš didžiųjų katinų, nes ir galva nemaža.

Katinas tikrai buvęs naminis. Daro į dėžutę net nemokytas. Trinasi aplink kojas, murkia, prašosi glostomas. Bet nekastruotas. Gal gyveno nuosavam name? Iš būklės radus, galima spręsti, kad jau kurį laiką gyvenęs lauke.

 

Gal atsiras žmonės, kuriems jis priklausė, aplink kurių kojas sukiojosi seniau? Gal seniai dingęs ir žmonės net praradę viltį? Peržiūrėjau skelbimus dingusių katinų, tai nieko neradau ):

 

Kreipiuosi į Jus su prašymu, kad pasidalintumėte informacija. Gal atsiras buvę šeimninkai? Nes nežinau, kiek dar galėsiu laikyti laikinuose namuose. Ypač baisu, kad nepradėtų žymėtis bute savo teritorijos, nes gi nekastruotas katinas.. Ir gydymui jau jau pinigų nebeturėčiau, jau išleidau 300 Lt. Todėl labai tikiuosi, kad atsiras tikrieji šeimininkai ! Nes netikiu, kad kokie žmonės galėtų pasiimti tiesiog šį katiną.

Ačiū labai !!

Kontaktai:

kotryna.pi@gmail.com

+37061788277 "

Plačiau »
2014-10-22

Didelio ūgio šuneliui labai reikalingi namai (Sulaukė pagalbos)

Šis senbernaras nebeturi šeimininkų. Jis nuolat būna Naujoje Vilnioje: šalia žiedo prie Maximos, prie Žaros mokyklos bėgioja, prie Naujos vilnios pašto..Jį galima nesunkiai rasti. Padėkite, prašau, labai paplatinti...dėkinga Širdingai..Šuo geras..bailokas šiek tiek...Nes, matyt, ne visi draugiškai su juo elgiasi. Valgo gerai ir geria vandenuką noriai..Labai tiktų žmonėms, turintiems nuosavus namus..Jei kas susidomės, susisiekite tel. Nr. 867168959

Plačiau »
2014-10-20

Dėkojame už akciją "Padėk beglobiui keturkojui gyventi geriau"

Nuoširdžiai dėkojame gausiam, draugiškam ir beglobiui gyvūnui neabejingam UAB "Alna Group" kolektyvui už socialinę akciją "Padėk beglobiui keturkojui gyventi geriau". Nepabūgę žvarbaus rudeninio oro UAB "Alna Group" darbuotojai penktadienį skubėjo į prieglaudą nešini gausiomis dovanomis šuniukams ir kačiukams. Atskubėjo ne tik aplankyti namų ieškančių beglobių gyvūnų, bet ir paplušėti iš peties: sutvarkė aplinką, vedžiojo šuniukus, kurie buvo labai patenkinti sulaukę tiek dėmesio, gamino kačių laipynes, lauko baldus bei voljerą. Tokios gausios ir darbščios talkos prieglaudėlėje dar neregėjome.

Už medžiagas dėkojame UAB "EgoGrupė" http://www.grindys-durys.lt/ (paletės) ir V. Kananavičiaus IĮ "Nestrėvaitis" http://www.nestrevaitis.lt/lt/ (mediena).

Dėkojame Kristinai ir Laurai, padėjusioms organizuoti tokią nuostabią talką.

 

Kartu su mūsų mažaisiais keturkojais draugais sakome Jums didelį "Ačiū"!

Plačiau »
2014-10-18

26 rugsėjo Elektrėnų sav, Abromiškių kaime rastas taksų veislės šuo

26 rugsėjo Elektrėnų savivaldybės , Abromiškių kaime rastas taksų veislės šuo patinėlis , rudas ,3-5 metų senumo , sterilizuotas , labai mielas .Kreiptis 860813732 , apgailiastaujame nuotraukos neturime , Dėkuj pagarbiai Romanas 

Plačiau »
2014-10-16

Katytei reikia prieglobsčio

Dalinamės laišku:

"Laba diena,

trečią dieną iš eilės turiu paskaitas Santariškių vaikų ligų klinikose (Santariškių g. 4) ir kasryt apie 8 val. praeidama pro mašinų stovėjimo aikštelę matau ant įvairių mašinų kapotų tupinčią šią katytę/katinuką. Labai skubėjau, tad negalėjau gerai įsižiūrėti, bet iš išvaizdos ji panaši į benamę, nes kailiukas susivėlęs, galbūt netgi serganti (nors akytės kaip ir švarios), tupėjo šįryt net per lietų ant mašinos kapoto, atrodė liūdna ir išsigandusi. Kai kurie žmonės nepatenkinti katytės buvimu, todėl baisu, kad gali nuskriausti. Pati namuose auginu jau daug augintinių, iš jų 3 katinus, tad prieglobsčio negaliu suteikti, bet būčiau dėkinga, jei pasidalintumėt skelbimu ir gal kas nors, daugiau suprantantis apie katinus ir jų sveikatą, bent apžiūrėtų ją...

nasazh@outlook.com "

Plačiau »
2014-10-15

Spaliukė – atimta nuo mamytės ir tąsoma vaikų (Mirė)

Kažkaip žiūrint į Spaliukę sukasi galvoje senas animacinis filmukas apie Riki Tiki Tavį – drąsuolį mangustą ir seną žiurkę Čiučiundą, kuri sakė: „kai tėvai nesirūpina vaikų auklėjimu, jų vaikai skęsta balose“. Spaliukės atveju, galima perfrazuoti Čiučiundros posakį: kai tėvai nesirūpina vaikų auklėjimu, vaikai gali tapti labai žiaurūs mažesniam už save.
Spaliukę vieną spalio mėn. savaitgalį į prieglaudą atnešė apie 11 metų paauglė gyvenanti bendrabutyje. Ji papasakojo, kad su kačiuku kaip su žaisliuku žaidė kiti vaikai, mėtė tarp vamzdžių, po to paliko šiukšlynuose prie bendrabučio. Paauglė sakė, kad paliktą tarp šiukšlių kačiuką ji sumanė atnešti į prieglaudą.

Jei ne ši mergaitė, mažylė, kaip greičiausia kitos jos sesutės ar broliukai, būtų žuvusi.
Iš mergaitės perimtos katytės prieglaudoje palikti negalėjome - tokiai pipiriukei pasilikti čia jokiu būdu nebuvo galima, žindančios katės neturėjome, todėl Spalytė buvo nuvežta į veterinarijos kliniką. Labai ačiū gydytojai Jelenai, kuri niekada nenusigręžia nuo tokių mažylių ir padeda kaip tik gali.

Po apžiūros paaiškėjo, kad mažylei pakaklėje yra kažkoks guzas, kurį paspaudus pasipylė pūliai. Kažkas mažylei arba įkando arba įdūrė į pakaklę.Šiuo metu mažoji Spalė laikoma ir maitinama veterinarijos klinikoje. Labai tikimės, kad maitinama dirbtiniu pienuku, katinukė išgyvens ir išaugs į nepaprastai gražią katę.
Su jūsų pagalba galėjome padėti daugybei žmonių nuskriaustų gyvūnų, dabar pagalbos prireikė mažajai Spaliukei.
Kiekvieno jūsų, nors ir nedidelė suma, tai Spaliukės viltis gyventi. Pervesdami savo auką Spaliukės laikymui ir priežiūrai klinikoje, nurodykite: „Spaliuke, gyvenk“

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK

Gyvenantys užsienyje taip pat galite padėti ir paramą Spaliukei pervesti per PayPal sistemą: http://beglobis.com/PayPal-706.html

Dėkojame už jūsų gerumą!

Sustiprėjusiai Spaliukei labai reikės namučių. Todėl jei jūs jau esate nusprendę turėti naują šeimos narį, o Spaliukė suvirpino jūsų širdį, skambinkite tel. tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu:info@beglobis.com


VšĮ "Beglobis"
Plačiau »
2014-10-13

Kaukaziuką ruošiasi užmigdyti, labai ieškomi nauji šeimininkai

Į veterinarijos kliniką atėjo žmogus,kuriam gaila migdyti šunį, bet jis negali nei jo voljero valyti nei šukuoti, nes šuo kanda, puola žmogų. Gal būt galima būtų jį atiduoti į kokį nors voljerą saugoti kokią nors teritoriją? Nes žmogui ir jo vaikui darosi nebesaugu, o migdyti sveiką šunį tiesiog gaila. Prašau įdėti skelbimus apie šį šunį į savo puslapius ir jei turėsite minčių kam gali reikti šuns apsaugai, praneškite, prašau.

Patinas Lordas, 8m. nekastruotas, skiepytas. Gyvena Kaune. Kontaktinis tel.8 615 95006. Šuo nėra toks agresyvus, kad negalima būtų jo liesti ar vedžioti, tiesiog nepatinka jei bandai šukuoti ar jei braunasi iš voljero pyksta, jei laikai. Kol kas dar nėra įkandęs, tik urzgia. Žmonės turi mažą vaiką, tai labiausiai dėl to pergyvena. Kai urzgia maisto voljere nebūna. Urzgia t.p. kai bando šukuoti. Gal kam reikia sargaus šunio? Padėkite Lordui.

 

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  »