“Beglobio” naujienos

2013-04-17

Afrika Afrika – juodas stebukliukas (Paaukota)

Mažoji katinukė Afrika turėjo kartu su kitomis katytėmis sterilizuotomis pagal PSP programą keliauti atgal į gatvę. Nuotraukos neretai parodo daiktus ar reiškinius didesnius nei yra iš tikrųjų. Afrika sanitarinėje tarnyboje taip pat atrodė didesnė, be to ir nustatytas amžius tą sakė, tačiau pamatėme mažuliukę apie 4,5 mėn. katytę - išsigandusią, ašarojančiomis akytėmis. Jokiu būdu  negalėjome paleisti į  gatvę tokios mažulytės. Afrika pernakvojo gyvybės vagonėlyje, o kitą dieną jau buvo vežama į veterinarijos gydyklą. Afrikai - kalcivirozė. Bjauri, baisi, pavojinga neskiepytų katinėlių liga. Mažylei lašinami skysčiai, nes yra dehidratuota, išsekusi, t.p. leidžiami antibiotikai, organizmo atsparumą stiprinantys vaistai, ji maitinama švirkštu.

 

« Atgal

Afrika tikrai stebukliukas, tokios kantrios ligoniukės neteko matyti - kaip padėjome katytę ant stalo lašinti skysčių, taip ji ir pragulėjo visą laiką.

Namuose Afrika visą naktį miega ir tik ryte pradeda čiauškėti, verkti, guostis, kad jau ir prie jos kažkas prieitų.

Afrika liko skolinga klinikai už gydymą, vaistus ir spec. maistuką 90 lt.

Jei galite padėti Afrikai pasveikti ir paremti jos gydymą, nors ir nedidele suma, .galite aukoti į mūsų sąskaitą su prierašu - katytei Afrikai