“Beglobio” naujienos

2013-04-29

Motiejuko vargai. Prašome pagalbos (Rasta)

Katinukas Motiejus buvo atneštas į sanitarinę tarnybą iš Kuršių g. Jo istorijos mes nežinome, nežinome kas atnešė ir kokiu motyvu atnešė į sanitarinę tarnybą. Vargu ar norėdami padėti. Greičiausiai tiesiog norėdami atsikratyti problemos. Nematyti, negirdėti, ramiai gyventi. Motiejukas prabuvo jam skirtą laiką sanitarinėje tarnyboje kur buvo kastruotas, o toliau....jis neturėjo kur eiti. Per visą būvimo laiką sanitarinės tarnybos narve, juo niekas taip ir nesusidomėjo. Na, nes ne atrodo jis labai jau puošniai. Viena ausytė nušalusi, todėl jos kaip ir nelikę, kailiukas pašiuręs, neblizga. Atrodo Motiejukas kaip vargšas niekam nereikalingas benamiukas paliktas su savo vargais, ligomis, rūpesčiais.

Motiejukas, žinoma, susirgo. Susirgo, nes neturėjo jis gero kokybiško maisto, neaišku kiek jis turėjo kęsti alkį, troškulį, kaip jis gyveno ir išgyveno.

Šiuo metu Motiejukas klinikoje. Gydomas. Jis sunkiai kvėpuoja, bėga nosis, ašaroja akys. Jam leidžiami antibiotikai.

Motiejukui labai labai reikalinga globa po stacionaro, nes kad pilnai atigautų jis turi būti ten, kur nėra ligų pavojaus, kur ramu, gera ir šilta. Jei galite jį priglausti, skambinkite tel. 865354521, 865244093

Šiuo metu už Motiejuko gydymą jau esame skolingi 100 lt. Kiekviena diena stacionare, tai papildomos išlaidos. Labai prašome pagelbėti šiam gražuoliui, mielam draugiškam katinėliui.

Pervesti lėšas Motiejukui galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami - "Motiejuko gydymui"


Labai dėkojame už jūsų gerumą ir paramą!

« Atgal