“Beglobio” naujienos

2010-07-22

Žmonių žiaurumui ir abejingumui ribų nėra. Skubiai reikalinga pagalba akliems kačiukams

Esame šokiruoti žmonių žiaurumo. Į gyvybės vagonėlį aptvarkyti katinukų buities atėjusi savanorė rado paliktus dėžutėje 2 aklus kačiukus. Kačiukus atnešė vaikai. Jie pasakojo, kad kažkokie žmonės tiesiog išmetė aklus, iš paskutinių jėgų kniaukiančius kačiukus į gatvę. Kadangi vaikai pagailėjo kačiukų, tai tiesiog vakare juos atnešė į vagonėlį ir paliko. Didelė laimė, kad tuo metu į vagonėlį ir atėjo savanorė, kuri rado paklaikusius iš alkio ir kniaukimo aklus kačiukus. Kačiukai tiesiog buvo palikti lėtai mirčiai. Atnešę ir palikę likimo valiai aklus bejėgius kačiukus, vaikai nepagalvojo, kad padarė labai negerai palikdami juos lėtai mirti. Bet tai buvo vaikai. Tačiau pirmiausiai kačiukus į gatvę išmetė suaugę, kurie žinojo, kad kačiukai lėtai mirs iš bado ir išsekę. Toks baisus ir žiaurus atsikratymas mažais bejėgiai gyvūnais šokiruoja ir nesuvokiamas sveiku protu.

Kačiukams labai reikia pagalbos. Kol kas šios žiaurumo aukos yra pas savanorę, kuri jau globoja 9 kačiukus, todėl negali pasirūpinti aklais mažyliais. Kačiukus priglaudėme prie katės, kuri neseniai turėjo savo vaikučių. Nežinome ar katytė dar turi pienuko ir ar galės išmaitinti šiuos du kačiukus. Todėl papildomai juos reikia pamaitinti švirkštu katinukams arba naujagimiams skirtu maistu.


Labai laukiame geros širdies žmonių neabejingų pasmerktiems mažyliams. Pagalbos reikia labai skubiai. Kačiukai labai kabinasi į gyvenimą - labai prašome, padėkite jiems!Kas galite padėti laikinai pagloboti du mažus kačiukus, skambinkite tel 865244093 arba tel. 867300830

 

« Atgal