“Beglobio” naujienos

2010-08-01

Prieglaudėlė sausakimša - 20 keturkojų amsiukų laukia JŪSŲ

Pirmiausia pristatau dar tris naujokėlius;

Gyvybės vagonėlių globotinis, 1,5 m. patinėlis Grantas (1 nuotrauka), buvęs grindinukas nr 708. Nežiūrint jo jauno amžiaus, nuostabaus šilkinio kailiuko ir meilaus charakterio jis 08. 06, kaip ir Ardas, turėjo būti sunaikintas, nes slogavo ir jo užpakalinė kūnelio dalis (dubuo ir viena kojytė) buvo akivaizdžiai sumušta. Šiuo metu Grantas yra gydomas, stengiamasi daryti viską, kad jaunas draugiškas, gražus šunelis atgautų pasitikėjimą žmogumi ir pilnavertį gyvenimą. Ateikit susipažinti su juo, gal kaip tik jis turėtų praskaidrinti jūsų kasdienybę, gal būtent jo jums trūksta savo pasivaikščiojimų gamtoje metu.

 

« Atgal

Kitas prieglaudėlės globotinis Ardas, buvęs grindinukas nr. 704, tik patekęs į grindą buvo pasmerktas sunaikinimui iš karto po 14 d., nes turi problemų su regėjimu ir yra garbingo amžiaus, apie 8 m. Neleidome, kad taip nutiktų, nes Ardas yra gyvybingas, meilus, dar tikrai nemažą energijos užtaisą turintis šunelis. Aplinkoje orientuojasi puikiai. Jis labai laukia žmonių, kurie pasiruošę suteikti jam jaukią ir ramią užuovėją senatvėje. Gal atsiras tokie, kurie neliks abejingi jo likimui...

Taip pat Lola, 4 m. kalytė, buvusi grindinukė nr. 472.

Jeigu Jums patiko vienas iš globotinių, o gal norėtumete pažiūrėti į keturkojus iš arčiau, kviečiame apsilankyti prieglaudeleje (geltonuose vagonėliuose adresu Liudo Giros 131) arba skambinti Tautvilei 8 646 70 424.

 

 

 


Ardas
Ardas
Lola
Lola