“Beglobio” naujienos

2010-08-05

Parduotuvė „Foodie" tiesia pagalbos letenėlę LGGD beglobiams

Naujos parduotuvės „Foodie", įsikūrusios prekybos centre „Mada", savininkas Artūras Žalkauskas tiesia pagalbos ranką LGGD Vilniaus skyriaus „gyvybės vagonėlių" miaukiantiems bedaliams. Gyvūnų mylėtojas, pasak pardavėjos ir konsultantės Guodos, namuose laikantis ne vieną augintinį, neatsisakė padėti nuskriaustiesiems surasti naujus namus.

Šiuo metu kokybiško naminių gyvūnų maisto parduotuvėje naujų savininkų laukia dvi „gyvybės vagonėlių" beglobės katytės. Rainoji, apie 1 m. amžiaus parduotuvės globotinė, yra sterilizuota ir labiau mėgsta suaugusių pirkėjų dėmesį.  Tuo tarpu mažoji su baltai juodu kailiuku apie 4,5 mėn. amžiaus katytė smagiai išdykauja su žaisliukais ir vaikais, ateinančiais jų aplankyti į parduotuvę.

"Foodie"  pardavėjų ir konsultančių Guodos bei Vaidos mylinčios rankos prižiūri į parduotuvę atkeliaujančius dovanojamus kačiukus. Viltingai sekiodami praeinančius galimus naujus savininkus mažieji benamiai narvelyje kremta „Leonardo kitten", vyresni - „Bewicat adult" kačių maistą. Gera žinoti, kad parduotuvėje jo visada pilnos lentynos!  Guoda, namuose auginanti katę, šunį, žuvytes, ir Vaida, laikanti šunį ir katę, naujiesiems beglobių savininkams puikiai patars, kuo šerti ir kaip prižiūrėti kačiukus.

Murksiukai ir miauksiukai laukia Jūsų apsilankančių!

LGGD Vilniaus skyrius dėkoja parduotuvei „Foodie" už laikiną prieglobstį ir maistą!

Parduotuvėje svečiavosi savanorė Živilė M.

 

« Atgal