“Beglobio” naujienos

2010-10-01

Reikalingi savanoriai katinėliams esantiems vagonėlyje

Kačių vagonėlyje nėra kam tvarkytis, reikalingi savanoriai. Atėjo toks laikas, kai vėl trūksta dirbančių rankų. Prašome atsiliepti žmonių kurie norėtų prisijungti prie kačių vagonėlių tvarkymo. Kai kuriems mūsų savanoriams prasidėjo mokslai, kas važinės į universitetus( į Kauną), kas eis į mokyklas. O katukai nori valgyti ir gerti kiekvieną dieną. Kiekvieną dieną nori kad ateitų žmogus kuris galėtų su jais pabendrauti, o svarbiausia sutvarkytų jų pridarytas išdaigas.

Kačių vagonėlis beveik ištuštėjo, likę keli katinukai kiekvieną dieną laukia savanorių. Būna dienų kai nėra kam ateiti. Be jūsų pagalbos negalėsime vykdyti gelbėjimo darbų ir imti katinėlių iš grindos, nes paprasčiausiai nebus kas pas juos ateina. Vienas ar du žmonės negali suspėti ir sutvarkyti vagonėlio katinėlius, juos pagydyti ir suteikti laikiną globą.

Labai prašome visų, kas galite prisidėti. Juk reikia tik poros valandų bet kuriuo laiku ir bet kurią savaitės dieną ateiti ir padaryti gerą darbą. Nebūkite abejingi. Juk jais nepasirūpins niekas, jei nepasirūpinsime mes.


SAVANORIAI ATSILIEPKITE, JŪS LABAI REIKALINGI KAČIŲ VAGONĖLYJE ! Tel. 865244093, prašau susisiekit !


Vagonėlis yra Vilniuje, Fabijoniškėse,L. Giros g. 131

 

« Atgal