“Beglobio” naujienos

2013-09-10

Išduota.....Mazės širdutė neatlaikė išdavystės(Paaukota. Dėkojame visiems). Rado namus

Mazė neteko namų  daugiau nei prieš mėnesį. Ji buvo atnešta į san. tarnybą kaip nebereikalinga. Ant jos pridavimo akto, jie parašė, kad Mazės neatsiims ir, kad po 2 sav. ji taps san. tarnybos nuosavybe. O san. tarnyba turės teisę elgtis savo nuožiūra - toliau Mazę laikyti ar eutanazuoti (sunaikinti). Jie pasirašė ir išėjo. Kas bus su Maze, kuris variantas jai bus taikomas, jiems nerūpėjo ir nerūpi.

San. tarnyboje po 2 sav. Mazės niekas nesunaikino. Mazė buvo laikoma narve, maitinama. Tik Mazės širdutei to maisto nepakako. Mazė po truputį ėmė silpti.

Visiems atrodo, kad jei gyvūnas yra laikomas, tai jam niekas negresia. Ne, jam gresia ligos, kurios san. tarnybose, prieglaudose yra visada šalia. O vargšas išduotas gyvūnas yra toks pažeidžiamas, kad vilties, jog jis išgyvens praktiškai nebūna.

Šiuo metu mažylė tokios būklės, kad jos gyvybė kabo ant plauko - ji nebeprakvėpuoja, užpūliavusiomis akytėmis, nieko nevalgo. Jai reikalinga pagalba, lašalinės, antibiotikai, kokybiškas maistas.

Mažę galime nugabenti tik į kliniką, kur kiekviena jos gydymo diena kainuos 10 lt. Taip pat kainuos vaistai, gydymas. Iš viso Mazei reikės apie 180 lt.

Taip pat po gydymo mažylei labai bus reikalinga namų globa.

Išduotai Mazei  reikalingas jūsų visų palaikymas, jūsų visų sugniaužti kumščiai ir finansinė parama.  Padėkite jai. Kiekvieno jūsų nors ir nedidelė parama, tai Mazės viltis pasveikti.

Jei galite padėti kačiukei Mazei ir paaukoti lėšų jos gydymui, galite aukoti į mūsų sąskaitą su prierašu - išduotai Mazei.Labai dėkojame

Ieškome katytei namų. Tel. Nr. +37065244093, +37065354521

 

« Atgal