“Beglobio” naujienos

2013-12-20

Plonytė raudona gyvybės linija...

Niekam nereikalingi, niekieno...jiems buvo leista gimti, kad pajaustų kas yra šaltis, kančia, skausmas, badas. Trys mažyliai savo išsekusiais kūneliais bandantys vienas kitą sušildyti, prisiglausti, išlikti, trys skausmo pilnos širdelės, plakančios išvien, drebančios ir bijančios, nes jau nieko šiame pasaulyje nebesitiki.

 

Kūčių naktį  trys maži kačiukai buvo atvežti į sanitarinę tarnybą, kaip nereikalingos šiukšlės - išsekę, alkani, paliegę. Atvežti ir  palikti, pasakius - "jie nereikalingi, galite sunaikinti". Jiems leido gimti tik tam, kad po poros bado ir šalčio mėnesių, pasirašytų mirties nuosprendį. Tai padarė tie, kurie vadina save žmonėmis, kurie turbūt sėdo prie Kučių stalo, valgė ir šventė, o tuo tarpu Kūčių naktį...šie trys mažyliai drebėjo šaltame narve ir vis labiau silpo.

 

Kai atėjome paimti mažylių, jų akyse žvelgiančiose tiesiai į sielą išskaitėme vienintelį klausimą - kas su mumis bus? nepasitikintys jau niekuo, išsigandę ir paliegę jie spaudėsi vienas prie kito savo mažias kūneliais.

« Atgal

Mums norisi paklausti  - "žmonės , jei leidžiate, kad jūsų augintiniai atsivestų palikuonių, kodėl juos pasmerkiate alkiui, šalčiui ir kančioms?" Turbūt negausime atsakymo, nes tie, kurie taip daro, greičiausiai net neskaito šių pagalbos prašymų ir tikrai nemato nuskriaustų gyvūnų akių, kuriose atsispindi tik vienas klausimas - "už ką?".

Šie maži kankinukai atvežti iš Kelmijos sodų, šiuo metu kovoja dėl savo gyvybių veterinarijos klinikoje. Labai prašome paramos Kelmijos kačiukų gydymui. Kiekviena pragyventa diena, tai mažylių pergalė prieš nežmoniškumą ir abejingumą.

Kačiukai prižiūrimi, gydomi, maitinami kokybišku maisteliu. Kiekvieną dieną jiems leidžiami vaistai, duodami vitaminai, lašinami skysčiai. Galbūt galbūt su jusų pagalba mes įveiksime visas ligas ir galėsime džiaugtis dar trimis išsaugotomis gyvybėmis.

Jei galite paremti nors ir nedidele suma šių mažylių išlaikymą ir gydymą, labai prašome pervesti paramą į  "Beglobio" sąskaitą mokėjimo paskirtyje nurodydami "Kelmijos kankinukams".

 

VšĮ "Beglobis", įstaigos kodas 303194182

LT167300010137615996  SWEDBANK

 

Mes tikime Kalėdų stebuklais. Vis dar tikime...

 

Jei norite priglausti pasveikusį mažylį ir suteikti jam šiltus namus, savo rūpestį ir meilę, skambinkite tel. 865244093, 865354521