“Beglobio” naujienos

2013-10-10

Nuosprendis - sutinku, kad būtų numarintas (Rado namus)

Apleistas, išduotas katinėlis Sofoklis buvo atiduotas į Vilniaus benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą, pasirašius nuosprendį – "sutinku, kad būtų sunaikintas". Katinėlį Sofokliu pavadinome mes, nes "šeimininkai" pasivargino užrašyti jo vardą. O iš kitos pusės kam, gal katinukas iš viso neturėjo vardo, nes tuose namuose buvo nereikalingas

gyvis. Tiesa pasakius nei vienam gyvūnui nelinkėtumėme tokių namų. Kai kurie katinėliai visą gyvenimą gyvenantys lauke ir neturintys šeimininkų atrodo geriau, nei šis katinėlis "iš namų". Kas veisiasi tokiuose "namuose", kokiose sąlygose laikomi gyvūnai baisu ir pagalvoti. Sofoklis buvo atiduotas išsekęs, dehidratavęs, jo burnoje vietoje krūminių dantukų buvo susiformavusi baisi sukietėjusių apnašų masė, dantenos ištinusios, raudonos, paburkusios. Sofoklio ausytės - pilnos purvo ir ausų erkių. Turbūt nereikia net sakyti, kad tokiuose "namuose" laikomi gyvūnai niekada gyvenime nėra nešami į veterinarinę gydyklą. Jei jie suserga turi patys pasveikti, jei ne......arba numiršta patys arba priduodami su nuosprendžiu sunaikinti į sanitarines tarnybas. Tokiuose "namuose" laikomi gyvūnai tiesiog turi išgyventi. Jiems net neduodama pasirinkimo, uždarant butuose be galimybės ištrūkti. Lauke gyvenantis katinas gali susigauti pelę, o namuose jis maitinamas pačiu prasčiausiu, pigiausiu maistu. Tokių "namų" rezultatai - išsekę, ligoti, neprižiūrėti gyvūnai. Sofoklis iš tokių "namų". Atsikratydami Sofokliu ir pasirašydami nuosprendį, "šeimininkai" net sugebėjo pateisinti jo atidavimo priežastį "skriaudžia kitas dvi kates". Mums labai gaila tų kitų dviejų kačių, nes jų būklė tikriausiai tokia pati ir tik laiko klausimas kada jomis bus atsikratyta. 

 

Šiuo metu Sofoklis laikomas veterinarijos klinikoje. Katinėliui buvo sutvarkyta burnytė, pašalintas vienas dantukas, nuimtos apnašos. Kadangi Sofoklis labai išsekęs, jam pastatytas kateteris, lašinami organizmą atstatantys skysčiai. Labai tikimės, kad Sofoklis atigaus ir vėl kreipiamės į jus pagalbos. Tik jūsų dėka, mes galime padėti tiems gyvūnams, kurie patenka į bėdą - yra žalojami, suluošinami, skriaudžiami, neprižiūrimi.

 

Jei galite padėti Sofokliui pasveikti, paremkite jo gydymą kas kiek galite – jam reikalinga jūsų parama. Pervesti lėšas Sofokliui galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami – "Sofoklio gydymui"

 

Apie Sofoklio būklę ir sveikatą, galite pasiteirauti tel. 865354521, 865244093. Taip pat šiam katinėliui labai labai reikia namų. Namų, kuriuose gyvenantys žmonės supranta kas yra gyvūnas, kaip reikia juo rūpintis ir nepalikti ištikus bėdai. Jei galite suteikti Sofokliui tokius namus, skambinkite tais pačiais telefonais.

« Atgal