“Beglobio” naujienos

2014-06-27

Meškutė Maša – į delną telpanti ligoniukė

Meškutė Maša pas mus pateko liūdnutė ir serganti. Kažkas ją rado ir........Maša jau sanitarinėje tarnyboje. Tik visi žinom, kad sanitarinės tarnybos funkcijos kitokios, todėl Maša greit greit keliavo į veterinarijos kliniką gydytis.
Maša greičiausiai gimė kažkur kieme, kažkur ten kur niekam nebuvo reikalinga. Kadangi mažylė negavo normalaus maisto ir priežiūros, tai tokia kruopa greit ir susirgo. Perimta iš sanitarinės tarnybos ir fotografuojama, Maša tik markstėsi pūlių pilnomis akytėmis. Tačiau džiaugiamės, kad serganti Maša buvo laiku pastebėta, kad niekas jos nenuskriaudė ir tikimės, kad akytės nuo pūlių greitai išsivalys ir Maša pasveiks.

O užaugusi Maša bus tikra gražuolė, nes jos kailiukas labai neįprastas ir nepaprastai gražus: Maša turi sidabrinį poplaukį, iš viršaus kailiuko spalva šokoladinė, o ausytės, kojytės ir uodegytė juodos spalvos.
Šiuo metu Maša gydoma veterinarijos klinikoje, kur jai duodami antibiotikai, vitaminai, kokybiškas maistukas. Šitai ligoniukei, kaip ir visiems vargšiukams reikia jūsų paramos ir palaikymo, todėl jei galite padėti Mašai pasveikti ir paremti jos gydymą, galite aukoti  į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: "katytei Mašai"

VšĮ "Beglobis"
kodas 303194182
LT167300010137615996  SWEDBANK

Taip pat Mašai labai labai reikia laikinos arba pastovios namų globos, nes pasveikusi katytė geriausiai atsigaus namuose kur galės bėgioti ir džiaugtis vaikyste bei džiuginti ją priglaudusius žmones.
Dėl Mašos galite skambinti tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu:info@beglobis.com

« Atgal