“Beglobio” naujienos

2014-07-03

Laifos gyvenimo bilietas

Tai smulkutė juodai balta katytė. Ji guli ant sanitarinės tarnybos stalo ir kvėpuoja tankiai ir sunkiai pro pravertą kruviną burnytę. Didelės geltonos akys išplėstos iš skausmo, baimės ir didžiulių pastangų įkvėpti oro. Greičiau į veterinarijos kliniką. Vežant į kliniką, geltonos skausmo pilnos akys žiūri į tavo akis. Šiose akyse sustingęs klausimas ir maldavimas padėti. “Mažyle, mažyle, viskas bus gerai. Pakentėk mažute. Viskas bus gerai, laikykis...”
Apie mašinos nutrenktą katytę mums pranešė beglobių gyvūnų sanitarinės tarnybos darbuotojas: “ar atvažiuosite, žmonės atnešė mašinos partrenktą katę, ji sunkiai kvėpuoja...”
Nors važiavome pirkti gyvūnams maisto, nedelsiant nuskubėjome į sanitarinę tarnybą. “Mažyle laikykis. Viskas bus gerai”.
Klinikoje katytei pastatytas kateteris į veną, stabdomas kraujavimas, nes plaučiukuose pilna kraujo. Visą laiką mažylės akyse skausmas ir baimė.

 

“Koks vardas katytės? Kaip ją užregistruoti?”
Koks vardas? Kaip tave mažyle pavadinti? Tu turi gyventi. Jos vardas Laifa – Gyvenimas.

Galbūt mes prietaringi, bet mes taip norime, kad Laifa gyventų. Pro gatvėje gulinčią mažylę praėjo daugybė žmonių. Ją pastebėjo tik viena jauna pora, kuri neliko abejinga ir katytę pakėlė nuo gatvės. Laifa galėjo numirti tiesiog gatvėje, bet ji gavo šansą gyventi, lyg pradinį bilietą į gyvenimą. Todėl pavadinome ją Laifa ir tikime, kad šis vardas jai padės ir Laifa gyvens.
Dabar Laifa klinikoje  ir jos gydymui, tai yra antram gyvenimo bilietui, reikalingos lėšos. Laifai padėti ir nupirkti jos gyvenimo bilietą, galite visi, kurie esate neabejingi mūsų patiems mažiausiems, tiems, kurie priklauso tik nuo mūsų gerumo. Laifai ir kitiems nuskriaustiems beglobiams gyvūnėliams padėti galime tik jūsų dėka.

 

Todėl jei galite paremti Laifos gydymą, nupirkdami jai gyvenimo bilietą, galite aukoti nors ir po nedidelę sumą į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: “Laifos gyvenimo bilietui”.

 

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996  SWEDBANK

 

Jei norite daugiau sužinoti apie Laifą ir jos sveikatos būklę, galite skambinti tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu:info@beglobis.com

« Atgal