“Beglobio” naujienos

2014-07-18

Labai prašome padovanoti mums popierinių rankšluoščių.

Labai prašome padovanoti mums popierinių rankšluoščių.
Šiuo metu turime labai daug gyvūnų, o popierinius rankšluoščius naudojame valyti narvus, tiesiame juos narvuose, jų nuolat reikia ir nuolat trūksta. Padėkite palaikyti švarą, kad gyvūnėliams būtų jauku laukti tikrų namų.

Jei galite paremti popieriniais rankšluoščiais, galite juos atvežti į prieglaudą Skydo g. 44 A, Naujoji Vilnia.

Tel. Nr. 8 652 44093, 8 653 54521

Plačiau »
2014-07-17

Mažosios kruopytės. LABAI REIKALINGA naminė globa

Šiems saulės spinduliukams, vakar perimtiems iš sanitarinės tarnybos LABAI REIKALINGA NAMINĖ GLOBA.


Tokiems kruopytėms prieglaudoje būti labai pavojinga. Mažyliai be galo gražūs, sveikučiai, smalsūs. 
Padėkite jiems, juk taip nesunku padary...ti gerą darbą. Reikia tik namų kampelio, kuriame naminė, labai gera katytė mamytė išaugins savo vaikelius.

Jei galite padėti šiai šeimynėlei, labai prašome skambinkite. Mes aprūpinsime šeimyną maistu. PADĖKITE.
 TEL. 865244093, 865354521, info@beglobis.com
Plačiau »
2014-07-16

RYLIUKAS- nors ir esu kitoks, nebijok manęs. Būkime draugais!

Esu labai fainas, mielas kačiukas. Mane rado tiesiog įkritusį duobėje, ten verkiau gal kokias tris dienas, kol geri žmonės atkreipė dėmesį ir iškvietė pagalbą.

Plačiau »
2014-07-16

Badu marinta katytė Lama 3

Ji prieina linguodama į šonus... Ji negali remtis priekinėmis kojytėmis, kojos jos neklauso, todėl ji remiasi galva. Jos kūnas  - oda, kaulai ir kailis. Ji neturi raumenų, neturi nei lašo riebalų. Ji pastovi tik į žemę remdamasi galvyte. Tačiau ji visą laiką murkia.......kai pasilenki prie jos, ji linguoja ant tavo kelių ir murkia,murkia, murkia...

 

Šią vargšę  juodai baltą katytę prie konteinerių rado kiemą tvarkantis žmogus. Jis pažinojo mūsų savanorę ir susiradęs ją su ašaromis akyse maldavo padėti bejėgiui gyvūnui. Savanorė iš pradžių nesuprato kodėl katytė remiasi į žemę galva, ji manė, kad mažylei sulaužytos priekinės kojos, todėl negali jomis remtis, kad kažkas ją išmetė pro balkoną. Tačiau nuvežus į veterinarijos kliniką, gydytojai nustatė visišką išsekimą. Kas atsitiko su šia vargšiuke? Deja, mes galime tik spėlioti. Faktas tai, kad gyvūnas taip išseko ne per vieną dieną – arba katytė buvo kažkur užrakinta ir visą tą laiką kentė badą, o iš bado galvos jau nebenulaikančią vargšiukę, kažkas rado ir tiesiog numetė prie konteinerio kaip šiukšlę, arba katytę kažkas specialiai laikė užrakinęs ir neišleido tol, kol jau manė jog gyvūnas iš bado mirė, o tada leisgyvę numetė prie konteinerių. Kaip bebūtų, ši naminė be galo meili katytė buvo kažkur užrakinta ir laikyta ilgą laiką tol, kol visiškai sunyko jos raumenys, riebalai ir liko tik išsekęs oda aptrauktas skeletas, jau net nebegalintis nulaikyti galvos.

 

Žiūrint į šią kankinę norisi verkti, norisi šaukti: “kaip galima taip nukankinti gyvūną? Ką turėjo išgyventi ši mažylė?”
Kankinė gydoma ir laikoma veterinarijos klinikoje, esančioje Filaretų g. Katytei, kurią pavadinome Lama buvo atlikti tyrimai, pastatyta lašalinė. Po dienos praleisto klinikoje Lama pasijautė žymiai geriau, jau gali pakelti galvytę ir žinoma murkia, murkia, murkia...

 

Plačiau »
2014-07-16

SOS. Padėkite. Labai prašome.

Ką tik prie sanitarinės tarnybos vartų palikta katė mama su keturiais 2 savaičių vaikiukais. Kačiukai mažulyčiai, žinda dar mamytę.

Labai prašome pagalbos - namų globos, nes nei sanitarinėje tarnyboje, nei pa...s mus prieglaudoje mažyliai neišgyvens (didelis ligų pavojus).

Padėkite kačiukams užaugti. Priežiūros daug nereikės, nes katė pati rūpinsis mažyliais. Visomis reikiamomis priemonėmis aprūpinsime ir reklamuosime kačiukus, kad jie namus rastų. Padovanojus mažylius, katę paimsime į prieglaudą.

Labai prašome pagelbėti mums.

Tel. Nr. 865244093, 865354521

P.s. foto pasiskolinta iš interneto

Plačiau »
2014-07-16

Reksui reikalingas kiemas ar erdvesnis voljeras vasarai

Mūsų sargiajam Reksui labai reikia vasarai pakeisti aplinką, kurioje su juo dirbs kasdien kinologė.
Reksas bus dresuojamas, bet jam reikia kitokios aplinkos, nei prieglauda.
Gal kas turite namą Vilniuje ar visai šalia Vilniaus, kur yra erdvus voljeras, ar aptvertas kiemas, kur Reksas galėtų būti per vasarą. Juo bus pilnai pasirūpinta, kas liečia vedžiojimą, maistą ir t.t.
Gali būti netgi kažkokia saugoma įmonės teritorija, kur Reksas galėtų naktį po ją būti paleidžiamas ir pan.

Labai prašome, nelikite abejingi.
Jeigu padėsite Reksui pakeisti aplinką, labai tikimės, kad tada darbas su juo duos gerų rezultatų ir šis karališkas šuo pagaliau suras namus.
Juk jau treji metai ankštame prieglaudos narve... 

Skambinkite:  867015627; 860519910

Vilnius 

Plačiau »
2014-07-14

Maldaujame pagalbos

Šiandien į benamių gyvūnų san. tarnybą atvežtos 3 katės mamos su mažyliais. 
Viena mama turi 2 mažylius, kita - 4.
Dar 4 kačiukai be mamos apie 2 mėn. amžiaus.
Jei jie liks san. tarnyboje po savaitės iš jų liks tik ši žinutė. Neskiepyti mažyliai tiesiog neišgyvens.
PADĖKITE PRAŠOM - PAGLOBOKITE NORS PO KELIS KAČIUKUS. 

Aprūpinsime maistu ir kraiko dėžutėmis. PADĖKITE JIEMS. NELEISKITE MIRTI MAŽYLIAMS!!!!!

jei galite pagloboti, skambinkite tel. 865244093

(nuotrauka iš interneto)

Plačiau »
2014-07-11

Supakuota vos rusenanti gyvybė (Pasveiko ir rado namus)

Šeštadienio vakarą, kaip ir kiekvieną dieną prieglaudos savanoriai vedžiodami šunelius prie prieglaudos vartų pastebėjo supakuotą dėžę. Prie dėžės pripuolę šuneliai ėmė ją uostyti. Savanoriai pakėlė dėžę ir pamatė kelias pradurtas skylutes – suprato viduj bus kažkas gyvo. Atidarę dėžę rado klaikiai atrodantį kačiuką: akyčių vietoje žalsva pūlių masė, ant kūnelio tarp kailiuko pridėta musių kaiušinėlių, kačiukas išsekęs, labai sergantis.
Taigi, dar vienas mažylis, dar vienas niekam nereikalingas vargšas – supakuota serganti “dovana” prieglaudai. Vėlai vakare skambiname į kliniką ir maldaujame padėti. Veterinarijos gydytoja neatsisako padėti: “vežkite, žiūrėsime”. Vežame, skubame. Vilčių mažai. Apžiūrėjusi atvežtą kačiuką, gydytoja dar labiau sumažina viltis: “net nefotografuokite jo, neaišku ar išgyvens per naktį...”
Kitą rytą skambiname: “kaip mažylis?” 
“Atvažiuokite nufotografuoti kačiuko. Panašu, kad mažylis gyvens”. 
Važiuojame, fotografuojame ir pristatome mažąjį kovotoją. Tai Somalis. Juodas minkštas pūkuotas kamuoliukas, kuris įveikęs visus blogumus užaugs į didelį nuostabų, pūkuotą katiną. 
Šiuo metu Somalis vis dar veterinarijos klinikoje, todėl jei galite paremti kačiuko gydymą, galite aukoti nors ir po nedidelę sumą į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: “Somalio gydymui”. 

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182 
LT167300010137615996 SWEDBANK 

Somaliui po gydymo labai reikalinga naminė globa. Kačiukas tikrai labai fainas ir geras, mažas pūkuotas murkaliukas. Jei galite suteikti Somaliui laikiną ar nuolatinę globą, galite skambinti tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu:info@beglobis.com

Plačiau »
2014-07-10

Markiza (dabar jau Felix - padovanota) 3

 

Kas ji tokai, ji labai miela ir patikli katytė. Jai labai reikia žmogaus, ji nori turėti savo žmogų, prie kurio galėtų glaustis, kuris ilgai ilgai galėtų ją glostyti, o ji tada muktų iš laimės ar užmigtų ant kelių. Dėl savo meilumo nedidukė katytė ir buvo pastebėta, nors žinoma, ji turi ir kitų privalumų. Ji katytė su išskirtiniu charakteriu, gali ir pastovėti už tai kas jos ar ko ji labai labai nori, bet tik su kitais savo gentainiais. Žmones ji priima visus, jais pasitiki, laukia jų dėmesio, mėgsta būti ant rankų.

 

Katytė dar jauna ir jai dar patinka žaisti, taip pat ramiai sėdėti ant palangės ir stebėti bei, kartais, pagąsdinti, ten, kitoj pusėj, tupinčius paukščiukus, laukdama,  kada pasirodys žmogus.

 

Markiza smulkaus sudėjimo, juodu, o esan kitokiam apšvietimui, šokoladino-rudo kailiuku, turinti rytietiškų kačių bruožų ir baltą žymę ant snukučio, bei baltas letenėles.

Ji jau patyrė daug profilaktinių procedūrų, gavo vaistus nuo kirminų, paskiepyta. Maistui neišranki, moka naudotis dėžute. Ne labai prieštarauja vežant ją mašina, tačiau pagrindinis jos bruožas tai begalinis meilumas.

Labiausiai jai tiktų namai, kur ji bus vienintelė auginama katytė.

Jei norite tokios augintinės, skambinkite tel.861295611, 865354521, 865244093

info@beglobis.com

Felix-os nauja 'darbo" vieta.

 

 

Všį „Beglobis“

Plačiau »
2014-07-06

Sergam, sergam, sergam...

Dar vieni vargšiukai, kurių vasarą pabyra kaip iš gausybės rago. Beveik kiekvieną dieną – apie dešimt skambučių: “paimkit, išvežkit, serga, sužaloti.......” Kartais apima juoda neviltis. Kartais galvoji, kad tai niekad nesibaigs, kartais galvoji, kad viskas, nebegali, nebeturi jėgų.....o tada pamatai juos....Jie žiūri į tave su viltimi, jie dreba, jiems skauda, jie alkani, jie išsekę, jie...niekam nereikalingi. Ir supranti, kad jei nepadėsi, jei nepaimsi jie mirs, nes....jie niekam nereikalingi. Bet juk jie gyvi, juk jie jaučia.

 

Šie trys mažyliai to pačio likimo kaip šimtai priveistų ir nereikalingų mažylių. Jie jau išsekę, varvančiomis nosytėmis, ašarojančiomis akytėmis, silpnučiai, nes negavę jokio normalaus maisto. Kačiukai buvo atnešti į sanitarinę tarnybą kaip kokios šiukšlytės, kurių niekam nepagailo ir niekas į namus jų nepriglaudė. Kačiukus, nežiūrint didžiulio jau turimų gyvūnų kiekio perėmėme gydymui ir nuvežėme į kliniką.
Gydyti galime tik žmonių aukų dėka, todėl jei galite paremti kačiukų gydymą, galite aukoti nors ir po nedidelę sumą į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: “naujokėlių gydymui”.

 

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
 LT167300010137615996 SWEDBANK 

 

 Mažyliams po gydymo, labai reikės nuolatinės arba laikinos globos, todėl jei galite priglausti nors vieną iš šių mažylių, galite skambinti tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu:info@beglobis.com

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  »