“Beglobio” naujienos

2012-04-20

Pūliuojančios Kolumbo akytės. Prašome paramos (Paaukota)

Vasario pradžioje išgelbėjome katinėlį Kolumbą. Katinukas buvo pūlių ir skeleto rinkinys, aptrauktas ilgu koltūnuotu kailiuku (paskutinis pav.). Kritinės būklės katinuką perėmę iš sanitarinės tarnybos vežėme į veterinarinę gydyklą, kurioje buvo gydomas. Po kelių savaičių gydymo, Kolumbo sveikata pagerėjo. Katinėlis visomis keturiomis kabinosi į gyvenimą. Išsigydęs nušalusias pėdutes bei stiprų konjunktyvitą, grižo į kačių vagonėlį, tik jautėsi baisiausiai nelaimingas, tad iškeliavo į namų globą (labai dėkojame Vilijai ir Vilijos mamai).

« Atgal

Geroji globėja ėmėsi visų priemonių, kad Kolumbas kuo greičiau atkustų, kad nutriušęs kailiukas atsistatytų. Nupirko papildų, po truputį karpė koltūnus (mat šiaip ramaus ir gero būdo katinukas, koltūnų reikale sužvėrėja). Reikalai šioje vietoje po truputį taisėsi, o vat akys vis pūliavo ir pūliavo.

Kolumbas buvo nuvežtas papildomiems tyrimams į vet. kliniką. Paiškėjo, kad  Kolumbo akių negalavimo priežastis į akis nuolatos besiremiančios blakstienos, kurios dirgina akių obuolius, ir kad vienintelis likęs sprendimas, akių vokų operacija, kitaip po kurio laiko gali grėsti ir apakimas.

Tai nusilpusio organizmo pasekmė. Sunykus riebaliniam sluoksniui, vokai nebenulaikė blakstienų ir jos užsirietė į vidų.

Taip pat šiek tiek pakitę Kolumbo inkstų rodikliai, tad katinėliui dabar labai reikalingas spec. maistas Royal Canin Renal, kurio 4 kg. kainuoja 100 Lt.

Kad katinėlis pasveiktų, jo gydymui reikalingos nemenkos lėšos. Spec. maisto įsigyjimui ir akių vokų operacijai  iš viso reikia 450 Lt. Labai prašome kas galite, paaukokite šio mažylio gydymui.

Katinėliui  galite padėti aukodami pinigėlius į LGGD Vilniaus skyriaus sąskaitą su prierašu katinėliui Kolumbui.

 

Dėkui visiems

 

Mūsų rekvizitai:

Pavadinimas: Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius
Adresas: S. Stanevičiaus g. 45-23 LT-07115
Įstaigos kodas: 125535218
Sąskaitos nr.: LT047300010002464463 (Swedbank)
Banko kodas: 73000
SWIFT kodas: BIC-HABALT22
arba Sąskaitos nr.: LT467044060000907966 (SEB bankas), Banko kodas: 70440