“Beglobio” naujienos

2012-04-22

Švelnusis meškinas Džonis laukia tavęs! (Rado namus)

Dėl šio nuostabaus meškino išlaisvinimo iš gyvūnų sanitarinės tarnybos virė tiek aistrų, kad LGGD Vilniaus skyriaus savanorėms atrodo tiesiog stebuklas, kad jis pagaliau geltonajame vagonėlyje, saugus ir apgaubtas jų rūpesčiu.

 

« Atgal

Išduotas šeimininkų (sugavus pasimetusį Džonį, pagal čipą suradus šeimininkus, jie pareiškė, kad jo atgal neims),  Džonis taip liūdėjo, kad nieko nevalgė ir net nejudėjo po narvą, vėliau pradėjo pykti ir gyvūnų sanitarinės tarnybos darbuotojų buvo apkaltintas agresyvumu, o tokiems šunims nuosprendis paskelbiamas iting greitai. Taigi, tikrąja to žodžio prasme bėgdamas nuo mirties,  Džonis kurį laiką glaudėsi Domeikavoje veterinarijos klinikoje, kur, specialistų nuomone,  pasirodė, kad yra puikus ir draugiškas šuo. Ir pagaliau, nuo balandžio 6 dienos, jis apsigyveno LGGD Vilniaus skyriuje.

 

Džonis sužavėjo be išimties visas savanores - tokia masė, tokia jėga, tačiau tokia gera širdis, toks švelnus meškinas.  Jis brandus ir protingas, tikras džentelmenas, vedžiojamas lauke, supratingai eina netempdamas pavadžio, pririštas lauke, nuolat kalbina praeinančias pro šalį vagonėliuose besitvarkančias savanores. Labai nori žmogaus dėmesio, nori bendrauti, nori prisiglausti ir būti švelniai paglostytas. Tai, rodos, nedera su jo didžiuliu tvirtu kūnu ir stipriu balsu, tačiau matyt būtent tuo Džonis ir yra toks nepakartojamas.

 

Džonis yra patinas pačiame jėgų žydėjime (jam apie 6 metus).  Jis mėgsta stebėti aplinką ir turi tankų kailį, dėl ko puikiai jaustųsi gyvendamas aptvertame kieme ar voljere, vagonėlio narve jis liūdi ir nerimauja, išvestas laukan atgyja, akys ima blizgėti, jam viskas aplinkui įdomu.

 

Ar iš šio pasakojimo atpažįstate savo svajonių šunį? Tuomet nedelskite, atvažiuokite susipažinti su Džoniu gyvai, išsiveskite jį į savo namus ir leiskite jam tapti atsidavusiu jūsų draugu.