“Beglobio” naujienos

2012-04-19

04. 11 d. išoperuotas peršautas šunelis Rikis prašo jūsų pagalbos (Paaukota)

2012. 04. 10 d. paskambino moteris, kurią pažįstu jau senokai, kai ji prieš beveik metus skambino man ir pranešė, jog į grindą Jaunųjų gamtininkų stotis pridavė jauną, neskiepytą kalytę (ji mirė grindoje). Moteris papasakojo, kad 04. 09 d. Vilniuje, Katedros aikštėje prie jos ant trijų kojų prišokavo juodas, trumpaplaukis, balta krūtine, vidutinio dydžio patinukas, be antkaklio ir pasiprašė pagalbos. Patinėlis buvo labai kūdas, murzinas ir sužeistas. Moteris jį paglostė, o jis iš karto nusekė paskui ją iki jos mašinos ir atidarius mašinos duris, iš karto šoko į vidų (vežkit mane kur norit). Kadangi moteris negalėjo likti abejinga jo maldaujančiom akim, parsivežė jį pas save. Bėda ta, kad ji gyvena penktame aukšte ir sužeistas šunelis labai sunkiai pasiekia jos buto duris.

« Atgal

Po pokalbio su šunelio bėdoje nepalikusia moterimi, nukreipiau ją į Vaidos kliniką, kur jam operatyviai buvo atliktas rengenas ir paaiškėjo, jog kojoje - kulkos ir sutrupinti kaulai. Dvikojis padaras nuskriaudė šunelį ne per seniausiai. Šunelį pavadinome Rikiu. Klinikos personalas pasakė, jog reikia vežti Rikį operuoti į Kauną. Skubiai buvo susisiekta su mums jau gerai žinomais gydytojais, bet, deja - jie visi atostogauja. Operaciją, kuri šiuo metu jau vyksta (04.11 d. nuo 9 val. ryto), sutiko atlikti Jakovo klinikos darbuotojai.

 

 

 

Labai prašome visų neabejingų paaukoti vargšui Rikiui lėšų jo kojytės remontui. Tiksliai nežinome, kiek kainuos žiaurių žmonių padarytos traumos padarinių likvidavimas, bet prašome paaukoti apie 700 lt. Paskirtis- "peršautam Rikiui". (Paaukota)

 

 

 

 

Ačiū labai visiems, kurie pagelbės Rikiui atgauti koją ir sveikatą. Rikis labai švelnus, labai geras, jam apie 5 m.

 

Po operacijos Rikį priežiūrai priglaudė Vaidos klinika, bet jam labai reikia ir globos namuose (neaukštai gyvenančių bute ar name žmonių šeimoje).

 

Be to Rikučiui labai reiktų naminio maistelio. Jo gelbėtoja sakė, kad sausiukas jam nepatinka, todėl gal gali kas nors nunešti į kliniką (Šeškinės 22) namie virtos skanios košės su kremzliukais, šlapdešrės ar kitokių naminių skanėstų. AČIŪ LABAI.