“Beglobio” naujienos

2010-05-01

Skurdi buitis ir peizažas niūrus: Gyvybės vagonėliams trūksta inventoriaus

Į užmarštį nugramzdinome šaltos žiemos rūpesčius, atlaikėme pavasarinius potvynius, bet galiausiai palūžome prie vasaros slenksčio: GYVYBĖS VAGONĖLIAMS PRITRŪKO BUITINIO INVENTORIAUS.  Savanoriai pluša atsiraitoję rankoves, nes labai svarbu užtikrinti voljerų bei aplinkos švarą, tačiau šluotos, kibirai, skudurai ir skudurėliai neatlaikė apkrovų ir teko su jais atsisveikinti:(. 

Plačiau »

Mažos katytės didžiulės kančios: spąstai, šunų draskymas, abejingumas

LGGD Vilniaus skyrius vėlų penktadienio vakarą sulaukė skambučio iš Šaltkalvių gatvės. Paskambino vyras ir maldavo atvažiuoti paimti iš jo garažo katytę. Vyriškis teigė, kad katytę jo kieme draskė šunys ir nuplėšė jai kojytę. Nurodytu adresu atvyko skyriaus savanorė Agnė. Tai ką ji pamatė merginą šokiravo. Katytės priekinė letenėlė jau buvo gangrenavusi, virš gangrenuotos letenėlės matėsi atviras kraujuojantis kaulas. Katytė blaškėsi iš didžiulio skausmo ir patirto šoko. Iš karto kilo įtarimų, kad gyvūnas buvo pakliuvęs į kilpą arba į spąstus. Nuvežus katytę pas veterinarijos gydytojus baisius įtarimus patvirtino ir veterinarijos gydytoja. Vargšas gyvūnas su tokia letenėle negalėjo pabėgti nuo šunų, todėl dar pakliuvo ir į jų nasrus. Mes vėl susisiekėme su skambinusiu vyriškiu ir išsakėme savo įtarimus. Vyriškis neneigė, kad tikrai taip galėjo būti, nes šalia jo gyvena viena moteris, kuri vyriškio teigimu, labai nekenčia kačių. Jis teigė, kad prie šalia esančio namo buvo rasta nužudyta katė, kad katės buvo bandomos ir nuodyti. Vyras papasakojo, kad ši katytė gimė jų kieme, žmonės ją pamaitindavo, tačiau prieš keletą dienų ji dingo. Kai katytė vėl pasirodė, ji jau šlubavo, ją puolė kiemo šunys, nes vargšas gyvūnas su sunkiai sužeista letenėle negalėjo taip greitai pasislėpti nuo šunų kaip kitos katės. Paklausus vyriškio, kodėl jis delsė taip ilgai ir niekur nesikreipė matydamas sunkiai sužeistą gyvūną, jis paaiškino, kad kreipėsi į veterinarijos klinikas, kitas organizacijas, tačiau visi atsisakė padėti. Kadangi pats sunkiai verčiasi, negalėjo katytės pats gydyti, todėl ieškojo kas galėtų padėti. Tuo tarpu vargšas gyvūnas, visiško abejingumo akivaizdoje, kentėjo žiaurias kančias.

LGGD Vilniaus skyrius katytę nuvežė į arčiausiai esančią Jakovo kliniką. Šiuo metu maža, išsigandusi ir protu nesuvokiamus žiaurumus bei kančias iškentusi katinukė laukė operacijos... Nenusisukite, prašome nuo šito gyvybės kamuoliuko. Maža katytė tapo sadisto auka, bet mes žinome, kad yra šioje žemėje ir tokių ŽMONIŲ, kurie nepaliks ir nenusisuks, kurie išties pagalbos ranką, nes jų širdys pilnos užuojautos ir meilės nuskriaustam gyvūnui.

 

Plačiau »

Mažosios katinukės Sintijos kasdieniniai rūpesčiai. TĘSINYS (07.09) (Paaukota)

Katytė po patirto smurto vis dar gydoma ir laikoma veterinarijos gydykloje. Mažylę pavadinome Sintijos vardu. Mažylė turi labai gražų baltutėlį kailiuką, kuris nupraustas sublizgėjo kaip ką tik iškritęs sniegas, simbolizuojantis naują gyvenimo pradžią.


Taigi  Sintijos kojytė sveiksta. Odelė aplink žaizdą užsitraukinėja. Sintijos kojytė liks, bet ji bus trumpesnė, todėl kieme ar lauke savarankiškai gyventi ji nebegalės. Mažylė stiprėja  ir po truputį atsigauna po patirto smurto ir šoko. Tačiau patikėti žmogumi jai dar labai sunku. Dažniausiai Sintija tupi narvo kamputyje esančioje dėžutėje ir iš baimės išpūstomis akutėmis stebi aplinką. Mažylė labai smarkiai nukentėjo, todėl jos didžiulis išgąstis ir nepasitikėjimas tikrai suprantamas. Šiuo metu Sintijai labiausiai reikia žmogaus, kuris pasiims ją į namus, nes mažylė lauke gyventi negalės. Kreipiamės į visus užjaučiančius ir neabejingus mūsų mažųjų likimams - padėkite surasti mažajai Sintijai namučius, padėkite patikėti mažam išsigandusiam gyvybės kamuoliukui, kad yra gerų ir užjaučiančių žmonių. Sintija labai tavęs laukia!


Mažylė praleido gydykloje tikrai labai daug laiko ir už gydymą jau skolinga 700 Lt. Todėl kreipiamės ir į tuos, kurie gali ir nori prisidėti pinigine auka prie Sintijos gydymo.

Plačiau »

Vagonėlio katytė Nebraska prašo jūsų pagalbos (Paaukota)

Gyvybės vagonėlių globojamai katytei Nebraskai gyvenimas negaili sunkių išbandymų. Katytė daug gydyta, tačiau šį kartą prireikė ir sudėtingos operacijos. Nebraskos visoje krūtinytės ir pilvelio srityje buvo susiformavę daug auglių. Auglius apčiuopėme iš abiejų pusių kaip žirnius. Apvažinėjus po veterinarijas ir išsiaiškinus, jog katytei metastazių nėra ir operacija ją gali išgelbėti 2010.09.15 d. Nebraskai padarytos net dvi operacijos vienu metu-augliais pažeistos krūtinės ir pilvo odos pašalinimas bei sterilizacija. Katytė šiuo metu sveiksta  po operacijos savanorės namuose. Stebėtinai sparčiai atsigauna po tokio sunkaus išbandymo ir viltingai laukia, kad jau po šios operacijos jos gyvenime prasidės tik džiugios permainos. Nebraska yra nepaprastai empatiška katytė http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.21433  kaip kalba savanoriai, todėl ji tikrai nusipelno tokios pat empatijos sulaukti ir iš kitų jos atžvilgiu.Ji labai tiki, kad jau dabar tikrai greitai atsiras tas žmogus, kuris  bus toks pat empatiškas, supras jos sunkią praeitį ir suteiks jai namus bei meilę.

O kol Nebraska svajoja apie šviesesnę ateitį, mes prašome jūsų pagalbos gražinti skolas už jai atliktas apžiūras,  operacijas,taikytą gydymą . Nebraska už jai atliktą operaciją liko skolinga 200 Lt,už gydymą 180 Lt. (iš viso trūksta 380 Lt) Labai prašome, kas galite ir norite padėti katytei, pervesti  pinigėlių už katytei atliktas operacijas ir gydymą į LGGD sąskaitą. Tik su jūsų pagalba galime atlikti gelbėjimo darbus ir padėti tiems, kuriuos nuskriaudė vien už tai, kad gimė. Kas galite ir norite padėti Nebraskai pasveikti ir paremti jos gydymą, pervesdami pinigėlius į sąskaitą ir komentaruose, nurodykite kad aukojate Nebraskai, kad tvarkantys puslapį administratoriai galėtų koreguoti naujieną.

 


Dalis pinigėlių buvo paaukota. LABAI dėkojame. Trūksta dar 280 Lt.Ačiū už jūsų gerumą! Už supratingumą ir PAGALBĄ! Ačiū aukojantiems

Plačiau »

Grantas nori bėgioti ir šokinėti

Sveiki, šį kartą pagalbos šaukiasi mūsų gyvybės vagonėlių globotinis, jaunas, energingas patinas vardu Grantas. Tik nuo mūsų visų priklauso, ar šis žavuolis jaus kada nors gyvenimo pilnatvę.

Šių metų vasarą patinukas pateko į grindą (buvo sugautas šungaudžių) labai prastos būsenos: kailiukas ant nugaros nuplikęs, šlubuojantis ir prie visų bėdų dar iš karto po apsigyvenimo drėgname narve prasidėjo plaučių uždegimas. Gavę perspėjimą iš grindos, kad šuneliui gręsia užmigdymas, nedvejodami perėmėme jį į gyvybės vagonėlius. Jaunas patinukas savo smalsiu, judriu charakteriu- labai panašus į labradorą, jis greitai tapo visų gyvybės vagonėlių savanorių numylėtiniu. Nuoširdaus, pasiaukojančio mūsų komandos savanorių darbo dėka atsitraukė plaučių uždegimas ir ataugo šilkinis kailiukas nugaros srityje. Šunelis, pavadintas Grantu, išgražėjo, atsigavo, pralinksmėjo, liko tik viena bėda - automobilio ar žiaurių žmonių išsukta kojytė, kurios jis negali statyti ant žemės. Nuvežėme Grantą konsultacijai pas traumatologą, labai bijojome tokio pat  nuosprendžio, kurį anksčiau paskelbė klinikoje kitam mūsų vagonėlių trikojukui, taip pat jaunam patinukui Triksiui, kad šunelis nevaikščios keturiomis kojytėmis niekada. Tačiau Grantukas išgirdo džiugią žinią : kojytė gali būti veiksni ir pilnavertė, ji yra jautri, ją jam skauda - o tai geras ženklas, tik praėjus nemažai laiko nuo traumos ji nebeatstatoma be operacijos.

Plačiau »

Ksenutės ir Nočytės finansinis pagalbos prašymas (Paaukota)

Gyvybės vagonėlių katytėms buvo atlikta nemažai procedūrų norint jas išgydyti.

Štai mažylei Ksenai blogai pasijutus ir ją ištyrus, paaiškėjo, jog ją kamuoja ne tik grybelis, bet ir klastinga liga Leptospirozė bei rinotrachėjitas  su mažakraujyste...Labai pergyvenom, jog katytė gali neatlaikyti visos ligų puokštės, bet Ksenutė tikra karingoji princesė išsikapstė iš visų ligų ir šiuo metu yra sveika, tačiau ji buvo gydyta į skolą...

Štai kas katytei buvo atlikta: Leptospirozės tyrimas 37 Lt, bendras kraujo tyrimas 32 Lt, kreatinino tyrimas 13 Lt, GPT tyrimas 31 Lt, injekcija į veną su kateteriu 15 Lt, sistema infuzija 3 Lt, 3 skiepai nuo grybelio po 20 Lt (visi trys skiepai 60 Lt), vaistai nuo leptospirozės 6 Lt bei koncultacija 20 Lt.

 
Viso Ksenutė skolinga 217 Lt.


O Nočytę kamavo chroniška sloga bei ūmus ausyčių uždegimas, dėl kurio ji būdavo labai liūdna, slėpdavosi ir nieko neprisileisdavo. Katytė šiuo metu yra sterilizuota ir gydoma nuo visų jos negalavimų šiltuose globėjos namuose. Tačiau Nočytė taip pat buvo sterilizuota bei gydyta į skolą.


Štai kas jai buvo atlikta: sterilizacija 100 Lt, Korono testas 30 Lt(jos pilvelis buvo labai išsipūtęs , todėl tikrino ar nėra koronos, bet ačiū Dievui testas neigiamas), prailginto veikimo antibiotikas nuo slogos ir ausyčių uždegimo 30 Lt,  lašiukai į ausis 24 Lt, konsultacija 20 Lt.


Viso Nočytė skolinga 204 Lt.

 

 


AČIŪ UŽ PAGALBĄ, UŽ PARAMĄ IR SUPRATINGUMĄ

 

Plačiau »

Katytės Išdykėlės finansinės paramos prašymas. (Paaukota)

Išdykėlė, iš gyvybės vagonėlių vasarą atkeliavo pas laikiną globėją. Kur ilgai gydėsi ir stiprėjo. Susijusi naujiena: http://www.lese.lt/lt/gelbejimu_dienorastis/news.4433
Dabar katytė visiškai pasveiko. Jai reikalingi skiepukai ir sterilizacija. Kad galetu ramiai ieškoti pastovių šeimininkų. Prašome jūsų visų finansinės pagalbos:  100 Lt. sterilizacijai ir 30 Lt. skiepam.

 


AČIŪ UŽ PAGALBA IR SUPRATINGUMĄ .

Plačiau »

Renovuojamas kačių gyvybės vagonėlis. Prašome finansinės paramos.

Jau praėjo metai, nuo gyvybės vagonėlių įkūrimo. Jų dėka daugelis gyvybių gauna antrą šansą į geresnę, šviesesnę  ateitį. Pati pradžia buvo entuziastinga, nors ir nelengva, ypač kačių vagonėlyje, kadangi iš Grindos išgelbėtos katytės dauguma sirgo, vagonėlyje gyveno bendrai, greitai viena nuo kitos užsikrėsdavo ir be perstojo sirgdavo.  Tokia bėda buvo todėl, kad katytės turi tik vieną vagonėlį ir nebūdavo galimybių jų atskirti, juolab, kad dažnai katyčių iš Grindos nepriima veterinarai į stacionarą...o ir  lėšų bei laikinų globėjų trūksta.
Galime pasidžiaugti, kad didžioji dalis vagonėlio katukų pasveikę, padovanoti, o likę, pas laikinus globėkus, laukia savo žmonių. Kačių vagonėlyje vyksta permainos.

 

Plačiau »

Sulaužytas ir kenčiantis, pats užėjo į namus prašytis pagalbos

Gyvenimas gatvėje.....koks tai gyvenimas? Tai gyvenimas pilnas pavojų, alkio, šalčio ir nedraugiškai nusiteikusių praeivių. Gyvendamas gatvėje, be namų visuomet rizikuoj...i – būti sumuštas, kęsti badą, nuolatinius pavojus, patekti po mašinos ratais. Tačiau tie, kurie tikėjo ir pasitikėjo, bet buvo išduoti neturi pasirinkimo. Jų neklausiama, neatsižvelgiama į tai, kad jie turi širdeles, jausmus, norus būti pavalgę, gyventi šiltai. Jie tiki tais, kurie juos priglaudė, suteikė namus ir tiki, kad taip bus visada, tačiau....vieną dieną jie atsiduria gatvėje. Priežastysdėl ko juos išmetė, kodėl jie neteko šiltų namų nebesvarbios, nes jokia priežastis negali pateisinti to, kad gyvūnas išmetamas į gatvę. Tokių priežasčių tiesiog neegzistuoja. Tai tik visiško neatsakingumo, abejingumo, beširdystės išdava. Išdava, kurios pasekoje nukenčia tas, kuris tikėjo ir pasitikėjo.
Otelas buvęs naminukas tiesiog beširdiškai išmestas į gatvę. Jis gyveno kaip sugebėjo, misdavo tuo, ką surasdavo, tačiau vieną dieną atėjo prašyti pagalbos.
Tiesiog atėjo. Atėjo ir pažvelgė veriančiomis lyg miško uogos akytėmis. Toks vargšas ligoniukas... Nedrąsus, sulysęs, purvinas. Jis, niekam nereikalingas, juodasis Otelas. Jis atėjo, kad jam padėtume. Otelas labai serga, jam lūžęs žandikaulis, jis neprakvėpuoja nosyte, jo pūliuojančios akytės. Jis silpnas. Ir mes tik galime spėlioti, kas jam, vargšeliui nutiko. Kodėl jis dabar tokios būklės, kas jį nuskriaudė? Kam užkliuvo klaidžiojantis benamis mielas murkaliukas? Dvikojui? Keturračiui? Mes nežinome. Bet Otelas vistiek tiki, jog žmogus jam padės. Toks jis ir atėjo pas žmogų - jo nuskriaustas ir juo vis dar tikintis. Jam skubiai reikalinga žandikaulio operacija ir ilgas gydimas. Operacija brangi. Kreipiamės į visus užjaučiančius šiuos išduotus ir iš namų išmestus augintinius, pagelbėkite Otelui pasveikti ir gauti šansą į gyvenimą. Otelas bus labai dėkingas už pagalbą, nes jis tiki. Tačiau be jūsų pagalbos negalėsime jam padėti.

Jei jūs galite padėti Otelui pasveikti, galite paaukoti į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami „Otelo operacijai“

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK

Jei norite daugiau sužinoti apie vargšiuką, galite skambinti tel. 861062106 arba rašyti el. paštu:info@beglobis.com

Plačiau »

Parduotas kaip nereikalingas priedas - šunelis Arnoldas

2014.10.21 Arnoldas turėjo namus, jis gyveno su šeimininkais 7 metus, bet taip ir nesužinojo, kas tai yra būti reikalingu, būti mylimu augintiniu. Šeimininkai nelabai juo domėjosi. Arnoldas kartais būdavo ir be maisto, jei jo nepasigailėdavo jo šeimininkų kaimynai. Jis greičiausiai galvojo, kad taip ir turi būti, nes kito gyvenimo nežinojo. Jis tik žinojo, kad jis myli savo šeimininkus, nes tik šunys taip sugeba būti ištikimi tiems, kurie tavęs nepaiso, tave skriaudžia. Šunelis paįmtas į Beglobio prieglaudą.

 

 

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  »