“Beglobio” naujienos

2010-10-10

Rokiukias ir Mokiukas prašo Jūsų pagalbos

Rokiukas ir Mokiukas - du beveik identiški broliukai, kurių likimas buvo pakibęs ant plonyčio siūlelio. Mažylius praeitą sekmadienį į grindą nešė dvi labai jau „kietos" dvidešimtmetės. Grinda jau buvo užsidariusi, bet jos veržte veržėsi vidun su mažais oranžiniais spinduliukais. Gerai, kad tuo metu kaip tik ėjome iš grindos su Rūta. Prie vartų jas sustabdėme. Kalba buvo maždaug tokia - dovanojome -nepasisekė, poryt išvažiuojame - nešame į grindą. Kai paklausėme ar žinote kur atnešėte ir ar žinote kam katinukus pasmerkiate, atsakymas buvo toks - ŽINOME. Jokio gailesčio, „mandrumas" virsta per kraštus. Padarys bet ką, kad tik atsikratytų mažylių, kurie kaip vėliau paaiškėjo trukdė šitoms turtingų tėvelių dukrelėms 2 savaitėms išvažiuoti į Paryžių. Na, juk čia tik du oranžiniai kamuoliukai, o joms REIKIA važiuoti į Paryžių. Argi gali konkuruoti du maži kačiukai su Paryžiumi. Dabar jau manome, kad turbūt tokia tėvų sąlyga buvo - atsikratykite kačiukų, o tada važiuosite į Paryžių. Dvi gyvybės mainais į kelionę. Normalu? Tiems „žmonėms" - taip. Pavyko įkalbėti, kad vieną dieną dar palaikytų katinėlius, o paskui atvežtų mums. Paprašėme tik, kad suduotų nuo kirminų. Kitą dieną katinėlius paėmėme. Tačiau jau po dienos jie pasijuto blogai. Katinėlius nuvežėme į Filaretų kliniką. Ačiū Dievui parvo virusas buvo neigiamas. Manoma, kad katinukai apsinuodijo. Greičiausiai buvo sugirdyta per didelė dozė tabletės nuo kirminų. Nelabai turbūt ir žiūrėjo, juk skubėjo ruoštis kelionei. Pavyko prisiskambinti vienai iš tų, kurios paliko katinukus į Paryžių. Atsakymas buvo - mes Paryžiuje, tėvai su jumis susisieks. Aišku, niekas su mumis daugiau nesusisiekė. Ir kam? Dabar katinukai numesti kitiems.


Šiuo metu Rokiukas ir Mokiukas jėgas bando atgauti Filaretų klinikoje. Katinukai jau skolingi už gydymą ir būvimą stacionare 200 lt. Kai pasveiks juos dar reiks paskiepyti (60lt). Be to katinukai tikrai praleis stacionare dar vieną savaitę. Iš viso susidarys 360lt. skola.


Žinau, kad kiekvienas esame atsakingi už tą kurį prisijaukiname. Tačiau kai kuriems "žmonėms" to suprasti neduota. Rokiukas ir Mokiukas pateko būtent pas tokius „žmones". Mažyliai dėl to nekalti. O mes galime tik pasidžiaugti, kad yra ŽMONĖS, kurių gailestingumo ir meilės užtenka ne tik savo augintiniams, bet ir tiems nabagėliams, kurie patenka į beširdžių rankas, į tokių, kurie be jokio sąžinės graužimo aukoja gyvybę dėl kelionės.


Todėl ir vėl kreipiamės į JUS ir labai prašome visų, kurie visa širdimi jaučiate mažylių rūpestėlius, ligas ir skausmus, paremti Rokiuko ir Mokiuko gydymą.


Jei aukosite, parašykite kad aukojate Rokiukui ir Mokiukui


Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius

Registracijos kodas 125535218

Sąskaitos nr. LT 04 7300 0100 0246 4463 (Swedbank)

Banko kodas BIC-HABALT22


AČIŪ už supratingumą ir PAGALBĄ!

 

Plačiau »
2010-10-01

Reikalingi savanoriai katinėliams esantiems vagonėlyje

Kačių vagonėlyje nėra kam tvarkytis, reikalingi savanoriai. Atėjo toks laikas, kai vėl trūksta dirbančių rankų. Prašome atsiliepti žmonių kurie norėtų prisijungti prie kačių vagonėlių tvarkymo. Kai kuriems mūsų savanoriams prasidėjo mokslai, kas važinės į universitetus( į Kauną), kas eis į mokyklas. O katukai nori valgyti ir gerti kiekvieną dieną. Kiekvieną dieną nori kad ateitų žmogus kuris galėtų su jais pabendrauti, o svarbiausia sutvarkytų jų pridarytas išdaigas.

Kačių vagonėlis beveik ištuštėjo, likę keli katinukai kiekvieną dieną laukia savanorių. Būna dienų kai nėra kam ateiti. Be jūsų pagalbos negalėsime vykdyti gelbėjimo darbų ir imti katinėlių iš grindos, nes paprasčiausiai nebus kas pas juos ateina. Vienas ar du žmonės negali suspėti ir sutvarkyti vagonėlio katinėlius, juos pagydyti ir suteikti laikiną globą.

Labai prašome visų, kas galite prisidėti. Juk reikia tik poros valandų bet kuriuo laiku ir bet kurią savaitės dieną ateiti ir padaryti gerą darbą. Nebūkite abejingi. Juk jais nepasirūpins niekas, jei nepasirūpinsime mes.


SAVANORIAI ATSILIEPKITE, JŪS LABAI REIKALINGI KAČIŲ VAGONĖLYJE ! Tel. 865244093, prašau susisiekit !


Vagonėlis yra Vilniuje, Fabijoniškėse,L. Giros g. 131

 

Plačiau »
2010-09-29

Globos reikia katinėliui Ugniui. JAU TURI GLOBĖJĄ:)

Reikalingi laikini globėjai katukui Ugniui. Būdamas vagonėlyje katukas labai stresuoja, sėdi pasislėpęs ir nenori būti glostomas. Prašome neabejingų žmonių padėti Ugniukui patikėti ir pasitikėti žmogumi. Padėkite kačiukui greičiau rasti šiltus ir jaukius  namus. Ugniukas labai gražus: pūkuotas ryžiukas, nedidelio ūgio.
Kas galite padėti Ugniui tapti švelniu ir meiliu katinu skambinkite Natalijai  8 6038 6788

 

Plačiau »
2010-09-28

Reikalinga laikina globa po sterilizacijų 4 gyvybės vagonėlių katytėms

Ir vėl kreipiamės  į Jus, neabejingus beglobių likimui, su prašymu suteikti laikiną prieglobstį 4 gyvybės vagonėlių katytėms, kurios visos šiek tiek baugščios, bet ne ką mažiau nusipelniusios atjautos ir pagalbos joms sunkiu metu.
Katytėms reikia bent savaitės šilto prieglobsčio kol jos atsigaus po operacijos. Katytės Meilė, Samanėlė, Nočė ir Leila labai laukia Jūsų gėrio injekcijos jų sunkiame ir daug blogio mačiusiame gyvenime..

Padarykite gerą darbą artėjančios pasaulinės gyvūnų dienos proga. Atsiliepkite, kas gali priglobti bent vieną katytę.

Galinčius padėti prašome skambinti Danutei 865244093 arba Rūtai 868376001.

 

Plačiau »
2010-09-05

Gyvūnų reikmėmis prekiaujanti parduotuvė Markizas padeda beglobiams surasti namus

Parduotuvėje Markizas, esančioje, S. Stanevičiaus g. 23 jau kuris laikas prieglobstį suranda beglobiai Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus globojami katinukai. Buvę nereikalingi ir nuskriausti, jie suranda meilę ir rūpestį mylinčių žmonių namuose. Parduotuvės direktorius Romanas ir pardavėjos konsultantės Justina, Vaida, Gražina prižiūri dovanojamus katinėlius. Mažieji apglostyti mylinčių rankų ir pamaitinti, laukia savo būsimų šeimininkų.

Ačiū Markizei už laikinų namų suteikimą ir maistelį murksiukams. Laukiame jūsų apsilankant parduotuvėje „Markizas".

 

Plačiau »
2010-08-20

Iš Grindos į vagonėlius perbėgusiai Madonai labai skubiai reikia globėjų

Iš Grindos 2010.08.24 ištrauktai ir į vagonėlius perbėgusiai kalytei, kuri dabar yra pavadinta Madona (buvęs reg. nr. grindoje 530) be galo reikia namų, ar bent  laikinų globėjų, kurie galėtų suteikti šiai kalytei ramią ir saugią aplinką, kad ji galėtų reabilituotis po patirto steso Grindoje...


Madona be galo išsigandusi, dreba nuo kiekvieno jos kaimynų amtelėjimo, nesileidžia būti išvedama, su didžiausiom pastangom ir raginimais nueina nuo teritorijos vos kelioliką metrų ir sustojusi susigūžia į kamuoliuką ir liūdnai guli. Jos kūnelis nuolat dreba ir yra labai įsitempęs.


Padėkite, atsiliepkite kas nors, padovanokite šiai įbaugintai būtybei bent truputį ramybės, saugumo ir mylinčios globos.


Madonai laabai sunku vagonėliuose, ji labai stresuoja ir atrodo, jog įtikėjo nieko gero iš žmonių ir gyvenimo nebesulauksianti. Padėkime jai patikėti, kad viskas gali būti kitaip.

 
Galinčių padėti labai prašome kreiptis į vagonėlių savanores tel.nr.: 862173732; 861799557-Armina; 867671317-Giedrė.

 

Plačiau »
2010-08-05

Parduotuvė „Foodie" tiesia pagalbos letenėlę LGGD beglobiams

Naujos parduotuvės „Foodie", įsikūrusios prekybos centre „Mada", savininkas Artūras Žalkauskas tiesia pagalbos ranką LGGD Vilniaus skyriaus „gyvybės vagonėlių" miaukiantiems bedaliams. Gyvūnų mylėtojas, pasak pardavėjos ir konsultantės Guodos, namuose laikantis ne vieną augintinį, neatsisakė padėti nuskriaustiesiems surasti naujus namus.

Šiuo metu kokybiško naminių gyvūnų maisto parduotuvėje naujų savininkų laukia dvi „gyvybės vagonėlių" beglobės katytės. Rainoji, apie 1 m. amžiaus parduotuvės globotinė, yra sterilizuota ir labiau mėgsta suaugusių pirkėjų dėmesį.  Tuo tarpu mažoji su baltai juodu kailiuku apie 4,5 mėn. amžiaus katytė smagiai išdykauja su žaisliukais ir vaikais, ateinančiais jų aplankyti į parduotuvę.

"Foodie"  pardavėjų ir konsultančių Guodos bei Vaidos mylinčios rankos prižiūri į parduotuvę atkeliaujančius dovanojamus kačiukus. Viltingai sekiodami praeinančius galimus naujus savininkus mažieji benamiai narvelyje kremta „Leonardo kitten", vyresni - „Bewicat adult" kačių maistą. Gera žinoti, kad parduotuvėje jo visada pilnos lentynos!  Guoda, namuose auginanti katę, šunį, žuvytes, ir Vaida, laikanti šunį ir katę, naujiesiems beglobių savininkams puikiai patars, kuo šerti ir kaip prižiūrėti kačiukus.

Murksiukai ir miauksiukai laukia Jūsų apsilankančių!

LGGD Vilniaus skyrius dėkoja parduotuvei „Foodie" už laikiną prieglobstį ir maistą!

Parduotuvėje svečiavosi savanorė Živilė M.

 

Plačiau »
2010-08-01

Prieglaudėlė sausakimša - 20 keturkojų amsiukų laukia JŪSŲ

Pirmiausia pristatau dar tris naujokėlius;

Gyvybės vagonėlių globotinis, 1,5 m. patinėlis Grantas (1 nuotrauka), buvęs grindinukas nr 708. Nežiūrint jo jauno amžiaus, nuostabaus šilkinio kailiuko ir meilaus charakterio jis 08. 06, kaip ir Ardas, turėjo būti sunaikintas, nes slogavo ir jo užpakalinė kūnelio dalis (dubuo ir viena kojytė) buvo akivaizdžiai sumušta. Šiuo metu Grantas yra gydomas, stengiamasi daryti viską, kad jaunas draugiškas, gražus šunelis atgautų pasitikėjimą žmogumi ir pilnavertį gyvenimą. Ateikit susipažinti su juo, gal kaip tik jis turėtų praskaidrinti jūsų kasdienybę, gal būtent jo jums trūksta savo pasivaikščiojimų gamtoje metu.

 

Plačiau »
2010-07-25

Skubiai reikalinga laikina globa

Šie mažyliai - baltas su pilku - berniukas ir marmurinė - mergytė, broliukas ir sesutė. Iš gausios šeimynos 8 broliukų ir sesučių išgyveno tik šitie du mažyliukai. Katinukams nereikalingas stacionaras, tačiau jie vis dar gydykloje. Mažyliams labai reikia laikinos globos kelioms savaitėms. Kiekviena katinukų būvimo stacionare diena kainuoja 15 lt. Mažyliai labai įsiskolinę, o mes negalime suteikti kitiems katinėliams gyvybiškai svarbių gydymo paslaugų. Katinukams labai reikia laikinos globos nors keletui savaičių.

Trumpi aprašai:
1. Rusvanosis- patinelis. Išdykes, judrus, smalsus, bendrautojas.
Labai nori būti ant rankų. Gyvenimo šūkis - "Padūkim!"

2. Sesė murzinoji - katytė. Dosniai gamtos apdovanota simetrija -
nosis per pusę ir uodega išilgai per pusę - rusvai-juodos. Visame
kitame simetrijos nerasta. Labai draugiška su žmonėmis.


Labai prašome atsiliepkite kas galite pagloboti šituos mielus mažyliukus, padėkite jiems išgyventi!


Kas galite suteikti laikiną globą, skambinkite Danutei 865244093. 

Plačiau »
2010-07-22

Žmonių žiaurumui ir abejingumui ribų nėra. Skubiai reikalinga pagalba akliems kačiukams

Esame šokiruoti žmonių žiaurumo. Į gyvybės vagonėlį aptvarkyti katinukų buities atėjusi savanorė rado paliktus dėžutėje 2 aklus kačiukus. Kačiukus atnešė vaikai. Jie pasakojo, kad kažkokie žmonės tiesiog išmetė aklus, iš paskutinių jėgų kniaukiančius kačiukus į gatvę. Kadangi vaikai pagailėjo kačiukų, tai tiesiog vakare juos atnešė į vagonėlį ir paliko. Didelė laimė, kad tuo metu į vagonėlį ir atėjo savanorė, kuri rado paklaikusius iš alkio ir kniaukimo aklus kačiukus. Kačiukai tiesiog buvo palikti lėtai mirčiai. Atnešę ir palikę likimo valiai aklus bejėgius kačiukus, vaikai nepagalvojo, kad padarė labai negerai palikdami juos lėtai mirti. Bet tai buvo vaikai. Tačiau pirmiausiai kačiukus į gatvę išmetė suaugę, kurie žinojo, kad kačiukai lėtai mirs iš bado ir išsekę. Toks baisus ir žiaurus atsikratymas mažais bejėgiai gyvūnais šokiruoja ir nesuvokiamas sveiku protu.

Kačiukams labai reikia pagalbos. Kol kas šios žiaurumo aukos yra pas savanorę, kuri jau globoja 9 kačiukus, todėl negali pasirūpinti aklais mažyliais. Kačiukus priglaudėme prie katės, kuri neseniai turėjo savo vaikučių. Nežinome ar katytė dar turi pienuko ir ar galės išmaitinti šiuos du kačiukus. Todėl papildomai juos reikia pamaitinti švirkštu katinukams arba naujagimiams skirtu maistu.


Labai laukiame geros širdies žmonių neabejingų pasmerktiems mažyliams. Pagalbos reikia labai skubiai. Kačiukai labai kabinasi į gyvenimą - labai prašome, padėkite jiems!Kas galite padėti laikinai pagloboti du mažus kačiukus, skambinkite tel 865244093 arba tel. 867300830

 

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  »