“Beglobio” naujienos

2013-09-10

Išduota.....Mazės širdutė neatlaikė išdavystės(Paaukota. Dėkojame visiems). Rado namus

Mazė neteko namų  daugiau nei prieš mėnesį. Ji buvo atnešta į san. tarnybą kaip nebereikalinga. Ant jos pridavimo akto, jie parašė, kad Mazės neatsiims ir, kad po 2 sav. ji taps san. tarnybos nuosavybe. O san. tarnyba turės teisę elgtis savo nuožiūra - toliau Mazę laikyti ar eutanazuoti (sunaikinti). Jie pasirašė ir išėjo. Kas bus su Maze, kuris variantas jai bus taikomas, jiems nerūpėjo ir nerūpi.

San. tarnyboje po 2 sav. Mazės niekas nesunaikino. Mazė buvo laikoma narve, maitinama. Tik Mazės širdutei to maisto nepakako. Mazė po truputį ėmė silpti.

Visiems atrodo, kad jei gyvūnas yra laikomas, tai jam niekas negresia. Ne, jam gresia ligos, kurios san. tarnybose, prieglaudose yra visada šalia. O vargšas išduotas gyvūnas yra toks pažeidžiamas, kad vilties, jog jis išgyvens praktiškai nebūna.

Šiuo metu mažylė tokios būklės, kad jos gyvybė kabo ant plauko - ji nebeprakvėpuoja, užpūliavusiomis akytėmis, nieko nevalgo. Jai reikalinga pagalba, lašalinės, antibiotikai, kokybiškas maistas.

Mažę galime nugabenti tik į kliniką, kur kiekviena jos gydymo diena kainuos 10 lt. Taip pat kainuos vaistai, gydymas. Iš viso Mazei reikės apie 180 lt.

Taip pat po gydymo mažylei labai bus reikalinga namų globa.

Išduotai Mazei  reikalingas jūsų visų palaikymas, jūsų visų sugniaužti kumščiai ir finansinė parama.  Padėkite jai. Kiekvieno jūsų nors ir nedidelė parama, tai Mazės viltis pasveikti.

Jei galite padėti kačiukei Mazei ir paaukoti lėšų jos gydymui, galite aukoti į mūsų sąskaitą su prierašu - išduotai Mazei.Labai dėkojame

Ieškome katytei namų. Tel. Nr. +37065244093, +37065354521

 

Plačiau »
2013-08-03

Pagalbos prašo visai mažytė katytė (Sulaukė pagalbos)

Kaip ir žmogus, taip ir gyvūnai. Vieni gimsta po laiminga žvaigžde. Yra mylimi, gerbiami, kišenėse nešvilpauja vėjai, kitiems klojasi ne taip gerai, bet gyvenimu jie nesiskundžia, o kai kuriems, juk tenka ir benamio duonos paragauti. Šiai katytei jos teko ragauti. Ji visų jėgų šiame, negailestingame pasaulyje, stengianti išgyventi. 

 

Kol džiaugiamės karšta vasara, ši mažylė kasdien kovoja už išlikimą. Miega sudžiūvusios žolės ir žemės guolyje po balkonais, alkaną pilvuką kartkartėlėmis sušildo rasti keli maisto trupinukai, kasdien su nerimu maža katytė laukia rytojaus. 

 

Taip jau atsitiko, kad gimusi lauke, negaunanti kokybiško maistuko, mažylė susirgo. Ėmė pūliuoti akytės. Beglobiai maži padarėliai ne daug kam rūpi, tad ir ji niekam nerūpėjo. Negydomos akytės visai sulipo. 

 

Šią mažylę prieš kelias dienas pastebėjo geraširdis vyras. Pagailo nabagėlės, tupinčios po balkonu ir gailiai raudančios. Katytę nuvežė į veterinarijos gydyklą, kur paaiškėjo, kad vienos akytės išgelbėti nebepavyks. Ji sunykusi. Kitą akytę išgydyti dar galima. Paskirtas gydymas. Vyras mažulytę patalpino rusyje. Penkias dienas jai bus leidžiami vaistai. O kas po to? Priglausti visam laikui namuose negali. Teks paleisti atgal. Bet gal kas nors iš jūsų galite ir norite išgelbėti šią 2 mėnesių katytę nuo jos laukiančio tolimesnio benamytės likimo. Katytė labai žavi rainiukė. Taip, ji viena akyte nematys, bet tai nereiškia, kad ji netaptų tokia pati mylima ir pati geriausia jūsų šeimos murkaliuke. 

 

Jei tik galite priglausti visam laikui, o gal būt laikinai šį mažą nekaltą padarėlį, kreipkitės prašome tel. Nr. 865354521 arba 867008218

 

Plačiau »
2013-07-01

Pavogta laimė: Vincukas ieško namų (Rado namus)

Jo mylima šeimininkė mirė prieš mėnesį... Nors daugybei mūsų gentainių gyvūnas tėra šiukšlė nieko nesuprantanti, nejaučianti nei skausmo nei džiaugsmo, jie vis dėlto JAUČIA. Kaip ir mes. Jie jaučia ir supranta VISKĄ.

Katinuką mirčiai ir dar didesniam skausmui pasmerkė buvusios jo šeimininkės... vyras. Kalbėjo, painiojosi, melavo, tačiau iš viso buvo aišku, kaip stipriai šis gyvūnas yra nekenčiamas. Nes katinėlis nemiega naktimis, nes miaukia, nes nevalgo dešros ir batono, nes, matai, jam reikalingas „pirktinis maistas".

Po pokalbio norėjosi šaukti: „ką darai, žmogau? Ar turi bent truputį žmogiškumo?" Bet tai būtų šauksmas į niekur. Jis nemylimas taip, kad net vardo jo nežino... katinėlio, kuriam 5 metukai.


Šis nuskriaustas, nemylimas katinėlis kastruotas. Laimė, sanitarinėje tarnyboje „Grinda" buvo neilgai ir jokių ligų nepasigavo. Atsirado nuostabi moteris, kuri jam suteikė laikiną pastogę.

Pasak globėjos, tai be galo mielas, draugiškas katinukas. Jis toks dičkis, rainas, trumpaplaukis. Tamsaus, raino kailiuko, su balta apykakle ir letenėlėmis, ant uodegos galiuko balto kailiuko žiedas. Vincas yra draugiškas tiek žmogui, tiek kitam gyvūnui.

Vincas - ne tingus snaudalius visą dieną miegantis ant „sofkutės", tai pakankamai energingas, norintis žmogaus dėmesio ir meilės, pakankamai guvus ir judrus katinas. Labai greit prisirišantis prie žmogaus.

Katinėlis ieško mylinčių, atsakingų šeimininkų ir namų, kur daugiau jo nebeišduos, nes, sutikite, dar vieną išdavystę net stipriausiam žmogui išgyventi būtų sunku.

Tel. Nr. 865354521

 

Plačiau »
2013-06-21

Jos maitinamos daržovėmis. Ar galime išgelbėti šias trapias gyvybes? NAUJIENA AKTUALI

Pasidalinu pagalbos prašymu, kurį tikriausiai gavo ir kitos gyvūnus gelbėjančios organizacijos. Šiuos katinėlius įmanoma išgelbėti, tik visiems drauge: organizacijoms perėmus po vieną, kitą. Gal būt prisidėtų ir vienas kitas jautrios širdies žmogus, atradęs savo namuose vietos kankinamai gyvybei.. Vienam žmogui ar organizacijai neįmanoma padėti tiekai katinėlių. Bet juk neįmanoma nusisukti ir pamiršti, leisti jiems nusikamuoti.

 

Plačiau »
2013-04-30

SOS. Padėkite naminei katytei Niurai. Stresuoja, nevalgo..Reikia namų globos (Sulaukė pagalbos)

Baltos spalvos kailiuku, didelėmis baimės akimis - katytė Niurka. Kas? Kodėl? Už ką? ...Klausimai į kuriuos atsakymo nėra. Katytė šeimininkų atiduota į sanitarinę tarnybą. Parašas sunaikinimui padėtas. Iš namų į šaltą, ankštą grotuotą narvą - gali būti, kad visa tai katytė matys paskutinį kartą.. 

Tik Jūs esate katytės viltis, tik geraširdžio žmogaus dėka ji gali palikti sanitarinės tarnybos narvą.

Labai prašome atkreipti dėmesį į baltą, vienišą ir išduotą gyvūną.

Jei tik galite padėti-priglausti visam ar laikinai, paskambinkite prašome  +37065354521, +37065244093.

Katytės reg. Nr. 276

 

Plačiau »
2013-04-29

Motiejuko vargai. Prašome pagalbos (Rasta)

Katinukas Motiejus buvo atneštas į sanitarinę tarnybą iš Kuršių g. Jo istorijos mes nežinome, nežinome kas atnešė ir kokiu motyvu atnešė į sanitarinę tarnybą. Vargu ar norėdami padėti. Greičiausiai tiesiog norėdami atsikratyti problemos. Nematyti, negirdėti, ramiai gyventi. Motiejukas prabuvo jam skirtą laiką sanitarinėje tarnyboje kur buvo kastruotas, o toliau....jis neturėjo kur eiti. Per visą būvimo laiką sanitarinės tarnybos narve, juo niekas taip ir nesusidomėjo. Na, nes ne atrodo jis labai jau puošniai. Viena ausytė nušalusi, todėl jos kaip ir nelikę, kailiukas pašiuręs, neblizga. Atrodo Motiejukas kaip vargšas niekam nereikalingas benamiukas paliktas su savo vargais, ligomis, rūpesčiais.

Motiejukas, žinoma, susirgo. Susirgo, nes neturėjo jis gero kokybiško maisto, neaišku kiek jis turėjo kęsti alkį, troškulį, kaip jis gyveno ir išgyveno.

Šiuo metu Motiejukas klinikoje. Gydomas. Jis sunkiai kvėpuoja, bėga nosis, ašaroja akys. Jam leidžiami antibiotikai.

Motiejukui labai labai reikalinga globa po stacionaro, nes kad pilnai atigautų jis turi būti ten, kur nėra ligų pavojaus, kur ramu, gera ir šilta. Jei galite jį priglausti, skambinkite tel. 865354521, 865244093

Šiuo metu už Motiejuko gydymą jau esame skolingi 100 lt. Kiekviena diena stacionare, tai papildomos išlaidos. Labai prašome pagelbėti šiam gražuoliui, mielam draugiškam katinėliui.

Pervesti lėšas Motiejukui galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami - "Motiejuko gydymui"


Labai dėkojame už jūsų gerumą ir paramą!

Plačiau »
2013-04-23

Cirkonį išdavė..Labai reikia globos/namų (Rado namus)

Cirkonis žaižaruojantis kibirkščiuojantis saulėje nepaprastai ryškus 7 mėn. katinukas. Nesiaiškinsime kodėl jis atsidūrė sanitarinėje tarnyboje. Nėra prasmės aiškintis išdavystės priežasčių. Išdavystė yra išdavystė, o kai ji dar užtvirtinama savininko parašu, kad po 2 sav. tarnyboje galės numarinti, jei nebus padovanotas, iš viso praeina noras kalbėtis su tokiu žmogumi ir klausti jo - kodėl? Kodėl kažkada mylėtas šeimos narys tapo nebereikalingas, kodėl pakilo ranka pasirašyti tokį sutikimą. Cirkonis gyvybės vagonėlyje, tačiau jam labai reikai globos, namų.

Jis labai stresuoja būdamas narve, nes nesupranta narvo paskirties, nesupranta už ką. Veržiasi išeiti, gailiai miaukia. Kačiukas buvo paskiepytas kompleksiniu skiepu 2012 10 05

Jei galite suteikti globą, laikiną ar nuolatinę, skambinkite tel. 865354521, 865244093

Plačiau »
2013-04-23

Padėkite išvengti Grindos: šuneliui skubiai reikalingi nauji namai/globa

Šunelis labai žaismingas, geras ir meilus, bet kartu ir sargus. Kadangi yra maišytas su aviganiu, tai gali gyventi tiek namuose, tiek lauke.

Jis užaugo didesnis nei žmonės tikėjosi, o šeimininkas turi sveikatos problemų, todėl nemažą šunelį suvaldyti sunku, nėra galimybių jį tinkamai pavedžioti. Kuo skubiau ieškoma, kas galėtų perimti šunelio globą. Padėkime jam nepatekti į Grindą.

Šuneliui 1 metukai, paskiepytas, labai draugiškas. Tel. pasiteiravimui Stasė, 860604591.

Plačiau »
2013-04-17

SOS. Kai be žmogaus negali, bet tavęs niekam nereikia...(Raina katytė rado namus)

Šimkūnaitės g., Vilniuje, viename kieme prieš savaitę lyg "iš dangaus nukritę" atsirado be galo meilūs ir švelnūs katytė ir kastruotas katinėlis. JIE TAME KIEME NEPAGEIDAUJAMI.

Jie visiškai naminukai, murkaliukai, negalintys gyventi be žmogaus. Katinukams labai reikia pagalbos. Jiems labai reikia namų ar laikinos globos.

Jei yra galinčių ir norinčių priglausti ir pagelbėti šiems namų netekusiems katinėliams, labai prašome susisiekti su žmogumi, ieškančiu šiems murkiukams pagalbos
tel. Nr.  +370 652 13002 ar dmikalkeviciene@aif.lt

 

Plačiau »
2013-04-17

Afrika Afrika – juodas stebukliukas (Paaukota)

Mažoji katinukė Afrika turėjo kartu su kitomis katytėmis sterilizuotomis pagal PSP programą keliauti atgal į gatvę. Nuotraukos neretai parodo daiktus ar reiškinius didesnius nei yra iš tikrųjų. Afrika sanitarinėje tarnyboje taip pat atrodė didesnė, be to ir nustatytas amžius tą sakė, tačiau pamatėme mažuliukę apie 4,5 mėn. katytę - išsigandusią, ašarojančiomis akytėmis. Jokiu būdu  negalėjome paleisti į  gatvę tokios mažulytės. Afrika pernakvojo gyvybės vagonėlyje, o kitą dieną jau buvo vežama į veterinarijos gydyklą. Afrikai - kalcivirozė. Bjauri, baisi, pavojinga neskiepytų katinėlių liga. Mažylei lašinami skysčiai, nes yra dehidratuota, išsekusi, t.p. leidžiami antibiotikai, organizmo atsparumą stiprinantys vaistai, ji maitinama švirkštu.

 

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  »