“Beglobio” naujienos

2017-07-01

Katytė Vera kabinasi į gyvenimą

Verą perėmėm iš sanitarinės tarnybos į kurią ją pridavė žmonės, nusprendę, kad katytę reikia numarinti. Katytė nors ir be galo stresuojanti kabinasi į gyvenimą. Jai kasdien daromi kojytės perrišimai, leidžiami nuskausminamieji, antibiotikai. Kojytę perrišam jūsų paaukotais tvarsčiais su sidabru. Visos procedūros, gydymas ir laikymas klinikoje kainuoja. Tokiems nuskriaustiems gyvūnams padeda tik globėjai ir geros širdies žmonės. Todėl labai prašome paaukoti Veros gydymui, kuris bus tikrai ilgas. Be jūsų palaikymo negalime eiti pirmyn, padėti nuskriaustiems, kurių yra labai daug. Paaukoti Veros gydymui galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę Verai.
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Padėti Verai gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal
http://beglobis.com/PayPal-706.html

Ačiū už jūsų gerumą! Pakeisti jų likimus, galime tik visi kartu!

06.23 Zefyriukas mirė.

06.22 Vakar diena išties buvo sunki. Sunki psichologiškai, nes iš Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos perėmėm net dvi sunkiai sužalotas gyvybes. Katytę iš Verkių g. atvežė kažkokie pensininkai, numetė priėmime ir įsakė eutanazuot, nes, pasak jų „vistiek jau nieko nebus, be to ji jau daugiau nei 5 dienos tokia". Katytės, kurią pavadinom Vera, visa kojytė buvo aplipusi kirminais, sutraiškytais ir išsukiotais pirštukais, pradėjusi pūti. Nuo žaizdos sklido baisus dvokas, žaizdoje pilna kirmėlių ir jų kiaušinių.
Kita trapi būtybė, vos poros mėnesių amžiaus kačiukas, kurį atvežė iš Viršupio g. Mažylis nevaldo užpakalinių kojyčių. Jo būklė labai sunki, nes pažeistas stuburas. Mažylis nesišlapina ir nesituština, nevaldo uodegos. Po uodegyte knibždėjo begalė kirminų, kurie ten dėjo kiaušinius. Katinukas, kurį pavadinom Zefyru be galo meilus, labai kantrus ir mielas, tačiau jo dabartinė būklė labai sunki ir ar Zefyriukas gyvens mes nežinom.
Dėl abiejų šių gyvybių kovojam, ir Vera, ir Zefyriukas gydomi veterinarijos klinikoje. Vera, jei kojytė negis, bus amputuota, o Zefyriuko gyvybė priklauso nuo to ar atsistatys jo šlapinimosi ir tuštinimosi funkcijos. Dviguba nežinomybė labai sekina psichologiškai. Prisilietus prie gyvūno norisi jam padėti, nes nesuprantam tokių, kurie lengva ranka įsakinėja atlikti eutanazijas. Labai prašome padėkite Verai ir Zefyriukui. Suteikime jiems galimybę kartu, kad ir kokia trapi ji būtų. Juk kartais su visų pagalba, stebuklai įvyksta.
Paaukoti šių sunkiai sužalotų gyvūnų gydymui galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę Verai arba Zefyriukui.

« Atgal