“Beglobio” naujienos

2022-08-25

Niekam nereikalinga Smiltė...Prašome pagalbos

Ji gulėjo prie judrios ir labai intensyvios Geležinio Vilko gatvės Vilniuje. Šimtai praėjo ir pravažiavo pro šalį. Tik vieni vyrai sustojo ir ėmėsi ieškoti pagalbos. Jiems pagailo negalinčios iš vietos pajudėti katytės. Vyriškiai susiskambino su mumis ir nuvežė katinukę į 8 drambliai kliniką pas gyd Margaritą.
Gydytoja apžiūrėjusi Smiltę nustatė kad trauma buvo suspaudimo pobūdžio. Nervai užspausti taip, lyg katytė būtų buvusi užstrigusi lange. Žinoma, Smiltė nepapasakos kas su ja nutiko. Kur ji buvo prispausta ir kiek laiko tai truko. Faktas kad pati ji iš tokio suspaudimo išsilaisvinti negalėjo, vadinasi kažkas ją ištraukė ir tiesiog numetė gatvėje.
Toks abejingumas kenčiančiam gyvūnui kasdienybė Lietuvoje, tiek daug abejingumo ir nejautrumo kad jau nebestebina niekas.
Smiltė vis dar klinikoje. Ji maitinama per prievartą, nes vis dar nevalgo. Jai lašinami vaistai. Kadangi Smiltė nejuda, jai pastatytas kateteris. Ar katiniukė vaikščios neaišku...
Labai prašome padeti Smiltei, nes ji nieko daugiau be jūsų neturi. Jos gydymui ir laikymui klinikoje reikalingos lėšos. Gydymas deja, ilgas :( o Smiltė nori gyventi....
Paaukoti Smiltei galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę :"Smiltei"

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 Swedbank

Padėti galima ir per PayPal sistemą
http://beglobis.com/PayPal-706.html

Ačiū už jūsų gerumą.

« Atgal