“Beglobio” naujienos

2010-11-01

Maži pūkų kamuoliukai iš apleisto namo rūsio (Visi padovanoti)

Metus laiko penėjau prie darbo atsiradusią benamę katytę, kurios man niekaip nepavykdavo pačiupti sterilizavimui. Prieš gerą savaitę sužinojau, kad ji atsivedė savo ūktelėjusius (apie 1,5 mėn.) kačiukus į šalia stovinčio apleisto namo rūsį. Netoli vyksta statybos/remonto darbai ir šis namas naudojamas statybininkų: persirengimui, papietavimui ir pan. Ačiū jiems, pasakiusiems, kad rūsyje glaudžiasi katytė su vaikučiais, neskriaudusiems jų, o atvirkščiai maitinusiems, o kai ėmiau juos gaudyti, ne vienas manė, jog iš kačiukų virsiu sriubą :) ir buvo labai pasipiktinę :)


Dėkui VšĮ Lesė už paskolintą gaudyklę bei Tautmilei, padėjusiai pagauti mažuosius šnypštukus ir jų mamytę.


Prašome susipažinti su šiek tiek baigštoka šeimynėle :) Dar nežinau nei vieno kačiuko lyties, nes iš pūkuoto pauodegio nieko nesuprantu :)


Juodukas - Bitutis, storiausias ir labiausiai mėgstantis pavalgyti mažylis. Į jį žiūrint, man vis galvoj skamba  "mėgsta medų meškinai" :)


Šviesus - Simukas, pats drąsiausias, smalsiausias, linksmiausias. Padykęs mažylis.


Baltai juoda pūkuota, maniau, mergaitė  - Lialia. Iš pradžių buvo toks visiškas mamos vaikas, droviausias ir tyliausias iš visų.  Ir apsirikau, tai berniukas. Linksmas ir žaismingas. Labai mielas katinukas Lialius.


Mamytės nepavyko nufotografuoti. Katytė truputį stresuoja, bet yra meili ir švelni. Visa šeimyna truputį matosi nuotraukoje susikrausčiusi už skalbimo mašinos :)


Katinėliai dovanojami tik rūpestingiems, atsakingiems ir mylintiems žmonėms.


Tel. Nr. 865354521 Akvilė

 

« Atgal
Bitutis
Bitutis
Simutė
Simutė
Lialia
Lialia