“Beglobio” naujienos

2016-05-30

Gelbėkime naminius katinėlius

05.30 Per dvi savaites padovanota keletas katinėlių ir katyčių, dar pora buvo sterilizuoti ir paleisti atgal, nes gyveno kieme. Taigi dabar sanitarinėje tarnyboje likę 9 naminiai katinėliai ir katytės.

05.12 Deja, bet pasirodė, jog kačių buvo ne dešimt, o dar daugiau, taigi antradienį sanitarinė tarnyba Birbynių gatvėje pagavo dar 6 katinėlius. Kadangi dvi katytes jau Beglobis paėmė globoti sanitarinėje tarnyboje dar yra 13 katyčių ir katinėlių iš Birbynių gatvės.
05.06 Pirmadienį, paleidus tris katytes laukinukes į jų gyvenamąją vietą džiaugėmės, kad Vilniaus sanitarinėje tarnyboje nebeliko nė vieno katinėlio. Deja, bet džiaugsmas buvo trumpalaikis. Jau ketvirtadienį sanitarinė tarnyba vyko į butą, kurio ypač garbaus amžiaus šeimininkė labai rimtai susirgo ir likimo valiai paliko 10 kačių. Devynios pateko į sanitarinę tarnybą. Katytės visą laiką gyvenusios namuose, patekusios į narvelius labai nerimauja, gali susirgti, todėl kviečiame visus atkreipti dėmesį ir pasirinkti sau augintinių iš šių gražuolių. Tel.: 865244093

« Atgal