“Beglobio” naujienos

2016-05-26

Snupio istorija - kas į užsienį, o kas į prieglaudą (Rado namus)

Tokia istorija girdėta, tiesa? Kiek snupių atiduodama į prieglaudas, kiek jų be skrupulų išmetama ar tiesiog paliekama likimo valiai. Tai viena populiariausių Lietuvoje savo ištikimiausių draugų nusikratymo priežastis. Vyriškis atvedęs Snupį į prieglaudą, pareiškė, kad išvyksta į užsienį...rytoj. Kaip netikėta, tiesa? Jeigu nežinojote, tai dažniausiai lietuviai susiruošia į užsienį per vieną dieną. Jie vieną dieną atsibunda ir supranta, kad rytoj važiuoja į užsienį.
Snupis, beje, labai greitai suprato, kad prieglaudoje visai smagu palakstyti su panelėmis. Į patinėlius Snupis reaguoja griežčiau, nelabai juos mėgsta. Nežinome, koks buvo Snupio šeimininkas, tačiau Snupis prie vartelių nestovėjo ir savo „šeimininko" nelaukė.
Snupiui yra 3 metukai amžiaus, šunelis pakankamai sargus, toks visiškai „taksiško" charakterio. Kas augino ar augina taksiukus supras apie ką kalbame.
Jeigu jūs mylite taksiukus ir norite draugučio, turite galimybes ir sąlygas tokį šuniuką auginti, skambinkite tel. 868474049, 865225229 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com

 

« Atgal