“Beglobio” naujienos

2016-10-28

Kreipimasis į sadistę. Nukankintiems kačiukams prašome pagalbos

Kreipimasis į sadistę, kuri šiandien ryte numetė užriųtame maiše ir sandariai užklijuotoje dėžėje be oro sukištus 7 kačiukus.

Šiandien ryte standžiai supakuotą be oro dėžę rado prie vartų sanitarinės tarnybos darbuotojai. Viena iš darbuotojų dar spėjo pastebėti nuskuodžiančią moteriškos lyties žmogystą. Atidarę dėžę rado vieną uždususį nebegyvą katiniuką, kiti du leisgyviai, vienam išsukta koja. Dar trys šiek tiek gyvesni.
Mes, tavęs sadiste, kuri tai padarei neteisime. Mes paliksime tai likimui kuris tikime atseikės už tavo padarytus žiaurumus.
Kačiukus skubiai vežame į klinikas. Labai prašome mus palaikyti. Bandysime juos atgaivinti, padėti likusiems gyviems. Jūs, brangieji, esate mūsų stiprybė ir ramstis kai susiduriame su protu nesuvokiamu žiaurumu ir sadizmu, kai atrodo šiame pasaulyje gyvena tik atmatos, kuriems nieko nėra švento, kurių rankos kažkodėl nenudžiūna, kai žudo ir kankina negalinčius apsiginti. Padėti nukankintiems kačiukams, galite pervesdami lėšas jų gydymui į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodant: "Nukankintiems kačiukams"
VšĮ Beglobis 303194182, LT167300010137615996 Swedbank
Gyvenantys užsienyje, taip pat galite padėti ir paaukoti per PayPal http://beglobis.com/PayPal-706.html

Ačiū už jūsų gerumą!

 

« Atgal