“Beglobio” naujienos

2016-11-02

Miros skausmukas

Šią mažutę katytę sušalusią, blusų pilnu kailiuku, neprakvėpuojančią ir nematančiomis akytėmis, gatvėje rado viena moteris. Paprašėme jos mažylę nuvežti į veterinarijos kliniką. Apžiūrėjęs mažylę, veterinaras nuliūdino. Viena akyte mažulytė nebematys, kitą gal pavyks išsaugoti.
Mira, taip pavadinome mažylę, nežiūrint labai sunkios būklės be galo meili, nė sekundei nenustoja murkti. Mažylė labai pasiilgusi jaukumo ir šilumos. Labai tikimės, kad ši saulytė matys viena akute. O kol kas ji gydoma veterinarijos klinikoje, kur gydomi jau keletas mūsų globotinių.
Kad galėtumėme padėti Mirai ir kitiems nuskriaustiems beglobiukams, labai reikalingas jūsų palaikymas ir parama. Paaukoti Miros gydymui galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: "Mira pasveik".
VšĮ Beglobis 303194182, LT167300010137615996 Swedbank
Gyvenantys užsienyje, taip pat galite padėti ir paaukoti per PayPal http://beglobis.com/PayPal-706.html
 Ačiū už jūsų gerumą!
Jūsų palinkėjimai mažylei pasveikti taip pat labai laukiami. Mira tiesiog tirpsta iš laimės kai ją glostai, todėl jeigu esate vilnietis galite atvykti į vet. kliniką, esančią Filaretų g.35 ir aplankyti mažąją ligoniukę. Mira dar nemato, bet viską jaučia širdute. Dėl Miros sveikatos būklės, galite skambinti tel. 865244093

« Atgal