“Beglobio” naujienos

2015-10-14

Sulaužytas Balis. Sveikstantis Balis labai laukia globos arba namų

10.14 Balis siunčia linkėjimus ir labai prašo globos. Bet geriausia būtų rasti naujus savo namus.

09.28 Nors šiandien yra tas "baisusis kruvinasis" mėnulio užtėmimas. Ir kai kurie tai jau pajutome, bet Balis visiems siunčia linkėjimus iš klinikos, ragina nepasiduoti, ištverti visas negandas ir mėnulio užtėmimą ir prašo jo taip pat nepamiršti ir aplankyti.

09.24 Balis visiems siunčia linkėjimus. Katinukas dar atrodo nelabai kaip. Dar jam labai trukdo tas cilindras ant galvos, bet tikime, kad Baliui viskas pavyko ir jūsų dėka jis gyvens ilgai ir laimingai. Balis visiems dėkoja už palaikymą, už linkėjimus pasveikti, už pinigines aukas gydymui. Kai Balis taps bent kiek fotogeniškesnis vėl nusifotografuosime:). Laukite tolesnių žinių. Na, o Balis labai labai laukia dar vieno stebuklo - gal gi kas pasiūlys jam globą bent laikiną. Balis gerietis, bando net murkti, nors jam dar sunku. O vakar jauni žmonės atėję lankyti Balio tapo liudininkais kaip šis katinukas pasispirdamas savo tik dviem kojytėmis persivertė ant kito šoniuko:). Balis vis dar klinikoje, bet vaikinas jau pats valgo, todėl spec. maistuko vis dar reikia apetitu Balis nesiskundžia:). Jei norite jį aplankyti galite atvykti tiesiai į kliniką, esančią Filaretų g. 35, Vilniuje ir ten palikti savo auką arba nupirkti specialaus konservuoto maistuko, nes sauso maisto Balis valgyti kol kas negali. Pasiteirauti apie Balio sveikatą, galite paskambinę telefonu 865244093 arba parašę el. paštu: info@beglobis.com

« Atgal


09.21 Balį lankėme visą savaitgalį. Katinukas po trupučiuką atsigauna. Šiandien jį operuos. Visi palinkėkite jam ištverti dvi operacijas ir kuo greičiau pasveikti. Jūsų linkėjimai taip pat labai labai svarbūs. Taip pat Balį galite ir patys aplankyti. Katinukui labai reikalingi specialūs konservai, nes dėl sumuštos burnytės, jis vis dar negali kramtyti sauso maisto.

09.17 Vėl gavome skambutį iš Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos, kad atvežtas sulaužytas katinėlis. Šoko būsenoje, visas paplūdęs krauju ir dejuojantis iš skausmo katinukas Balis anksti ryte buvo nuvežtas į veterinarijos kliniką. Gydytojai Balui suleido vaistus nuo skausmo ir padarę rentgeną nustatė, kad Baliui sulaužytos kojos - priekinė ir galinė, sumušta galva, žandikaulis, ištinusi nosytė.
Baliui reikės net dviejų operacijų, o mes galime tik tikėtis, kad pagalba suteikta laiku ir kad Balis pasveiks, nes yra didelis ir gražus katinukas. Taip pat tikėtis pagalbos iš žmonių neabejingų skausmui tų, kurie gyvena gatvėje, išmesti iš kažkada turėtų namų ir niekam nereikalingi. Dažniausiai būtent tokie, buvę naminukai, tampa žiaurumo aukomis, nes nemoka apsiginti, yra patiklūs ir nepaisant žmonių išdavystės jie pasitiki žmonėmis.
Kad galėtumėme padėti Baliui, labai prašome Jūsų pagalbos. Gyvūnų, kuriems reikia pagalbos yra labai daug, o be jūsų paramos to negalime daryti.
Baliui reikės operuoti net dvi kojytes, todėl lėšų tikrai reikės nemažai. Balis labai tikisi jūsų pagalbos ir paramos, juk jis kaip ir mes visi, nori gyventi.
Gydyti sužeistus ir suluošintus benamiukus galime tik Jūsų aukų dėka, todėl jei galite paremti Balio kojyčių oparacijas, galite savo aukas pervesti į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: Balio operacijai". Sąskaitą rasite rubrikoje Parama.

Gyvenantys užsienyje taip pat galite padėti ir paramą Balio gydymui pervesti per PayPal sistemą: http://beglobis.com/PayPal-706.html