“Beglobio” naujienos

2015-10-17

Sanitarinės tarnybos pūkuotukai

Daugybė pūkuotukų ilgus mėnesius Vilniaus miesto beglobių gyvūnų sanitarinėje tarnyboje laukia švelnių žmogaus rankų ir namų, kuriems jie suteiktų nuoširdų jaukumą. Visi katinukai kastruoti, katinukės sterilizuotos. Katinukai buvę naminukai, išduoti arba išmesti iš namų. Visi labai stresuoja, visi labai ilgisi namų jaukumo. Gal jūs esate tas, kuris trokštate priglausti savo namuose augintinį ir norite kažkam išgelbėti gyvybę, kažkam iš šių pūkuotukų suteikti savo namų jaukumą. Jie taip tikisi ir taip laukia... Reikia tik 13-likos žmonių, atsakingų ir rūpestingų ir mažieji mūsų draugai galėtų džiaugtis namų šiluma bei dalintis savo meile su jumis.

Nr. 644 Nuostabi sidabrinė gražuolė susigūžusi iš baimės narvelyje, namuose atsigautų ir taptų tikra namų puošmena. Katinukė tikrai be galo graži, tačiau nuotrauka toli gražu to neatskleidžia.

Nr. 664 Dar vienas išsigandęs didelėm akim katuliukas klasikiniu juodu su baltu apdarėliu, dideliausiais ūsais ir dideliausiu troškimu turėti namus. Pastebėkite šį gražuoliuką.

Nr. 692 Juodas kaip naktelė katinukas apvalutis ir minkštutis sukurtų jūsų namuose tikrą jaukumą. Katinukas išduotas iš namų, todėl labai ilgisi žmogaus ir namų šilumos.

Nr. 693 Ilgesnio juodo plaukučio išsigandusi katytė. Mažylė jau sterilizuota. Katinukei labai reikia namų šilumos. Sanitarinėje tarnyboje ji labai stresuoja.

Nr. 694 Dar vienas juodas su baltu ilgesnio kailiuko katinukas. Išduotas iš namų. Katinukas jau kastruotas, tvarkingas ir meilus.

Nr. 695 Didelių ūsų, ilgesnio juodo kailiuko, labai įdomiai nuspalvintu snukučiu katinukas labai bijo sanitarinėje tarnyboje. Šis katinėlis taip pat kastruotas, tvarkingas ir meilus.

Nr. 696 Mažutė trispalvytė susigūžusi iš baimės taip, kad rodos sulys į grindis. Katinukė labai labai gražiai nuspalvinta, labai daili ir meili. Jai taip reikia namų ir šilumos, o ne šaltų plytelių. Katytė jau sterilizuota, tvarkinga.

Nr. 697 Dar viena gražuolė ilgesnio kailiuko katinukė ilgisi namų jaukumo. Katytė labai daili, labai gražių ryškių spalvų. Ši gražuolė starilizuota, tvarkinga ir meili.

Nr. 698 Ilgesnio marmurinio kailiuko katinukė didelėmis žaliomis akimis, kuriose lyg užrašyta - priglausk mane, aš labai noriu turėti namus. Katytė sterilizuota.

Nr. 699 Oranžinis su baltu katinukas taptų tikru gražuoliu jūsų namuose. Dabar šiam gražuoliukui virpa iš baimės širdutė, tačiau namuose jis atsigautų, o jūs turėtumėte oranžinį spinduliuką savo namuose. Katinukas kastruotas.

Nr. 701 Ilgesnio kailiuko trispalvė katytė labai labai stresuoja. Šiai nepaprasto grožio katinukei labai reikalingi namai, žmogiška šiluma. Katytė labai graži – kailiukas beveik visas baltas su oranžiniais ir juodais nutepimais. Katytė sterilizuota.

Nr. 718 Raina su baltu katinukė buvo rasta Ievų g. Kas ir kodėl ją ten išmetė nesužinosime. Katytė miela ir meili, visiška naminukė.

Nr. 723 Rainas su baltu katinėlis išduotas - atneštas iš namų, labai laukia gerų šeimininkų.

Kačiukų nuotraukos rubrikoje Gyvūnai taip pat adresu: http://www.grinda.lt/vbgst/kaciu-nuotraukos/

« Atgal