“Beglobio” naujienos

2016-11-07

Padėkite Smaragdui pasveikti ir rasti namus

Pilkai rainas katinėlis atsirado prie šėryklėlės vėlyvą pavasarį ir visą vasarą per daug nekrito į akis, tačiau atšąlus orams katinėlis kasdien atrodė vis prasčiau, kailis nušiuro, susivėlė, labai sukūdo, dažniau ėmė lankytis šėryklėlėje, o prieš savaitę įlindo į namelį ir nesiruošė niekur iš jo trauktis. Iš namelio išlysdavo tik vakare užkąsti ir tuoj atgal į namelį. Kvėpuojant iš nosies kilo burbulai, katinėlis čiaudėjo nesustodamas, kvėpavo labai sunkiai, švokšdamas. Teko katinėlį vežti į kliniką. Katinėliui nustatytas peršalimas, o gal ir virusas, blusos, ausų erkutės, katinėlis išbadėjęs. Katinėliui suleisti vaistai ir antibiotikai. Smaragdas bus gydomas klinikoje.
Greičiausiai Smaragdas išvytas iš namų katinėlis, nes nepaprastai meilus, labai nori būti su žmogumi, prisiglausti, murkti, o kai pasveiks ir sustiprės bus dar ir labai gražus. Šviesiai pilkas su smaragdo žalumo akimis, todėl jo toks vardas.
Norime, kad šis meilūnas kuo greičiau sustiprėtų, pasveiktų ir galėtų ieškoti naujų, tikrų ir saugių namų.
Padėti Smaragdui pasveikti galite ir jūs, nes be jūsų pagalbos ir paramos negalėtumėm daryti gerų darbų. Katinėlio gydymui reikalingos lėšos. Paaukoti jo gydymui galite pervesdami auką į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: Smaragdai pasveik
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Paaukoti gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal, kuriems šių nelaimėlių bėdelės, nežiūrint atstumo yra artimos širdžiai:
http://beglobis.com/PayPal-706.html

Nuoširdus ačiū visiems

 

« Atgal