“Beglobio” naujienos

2014-11-18

Katulės bėda. Padėkime visi.

Ji didelė, graži, raina Katulė. Jai 6 metai. Atsitiko nelaimė - Katulė susilaužė koją. Šeimininkų pirmas nuosprendis - marinti.

Ar taip gali būti? Taip, tai kasdienybė. Taip, tai labai žiauru. Marinti koją susilaužiusį sveiką gyvūną. Juk tai pagydoma. Tačiau daugybė žmonių priima tokius sprendimus.

Apie tai, kad susilaužiusią kojytę Katulę norima numarinti sužinojome iš veterinarijos gydytojo, kuris nesiryžo to daryti. Deja, žmonės nebuvo nusiteikę operuoti Katulės, nes operacija brangi, reikia 400 lt.

Suprantame, kad negalime visiems padėti, kad vargšų yra tiek daug, tačiau kai pamatai gyvūno akis...nebegali nusiraminti. Todėl mums labai keista, kad numarinę savo augintinius kiti žmonės gali kaip niekur nieko valgyti, miegoti, gyventi įprastai. Na, mes negalime.

Žinoma, padėti šiems bėduliukams, o dabar Katulei, galime tik todėl, kad jūs esate su mumis, kad jums taip pat skauda, kad ir jūs nebegalite pamiršti tų akių, kad nemokate nusisukti.

Gydyti sužeistuosius galime tik žmonių aukų dėka, todėl jei galite paremti Katulės operaciją, galite aukoti nors ir po nedidelę sumą.  Pervesti savo auką galite į šią sąskaitą, paskirtyje nurodydami: "Katulės operacijai":

LT167300010137615996  SWEDBANK

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182

Labai ačiū už jūsų gerumą!

Apie katytę pasiteirauti, norintys ją priglausti, susisiekite tel. Nr. 8 652 44093

« Atgal