“Beglobio” naujienos

2016-07-15

Ogis - įbaugintas buvusių šeimininkų, ieško mylinčių namų (Rado namus)

Šis šunelis namus rado būdamas visai mažiukas, turėdamas tik porą mėnesių. Visada dovanodami gyvūnus daug klausinėjame žmonių, bendraujame, aiškinamės ar tikrai gyvūno norima, ar tikrai yra sąlygos jam laikyti. Būna visko. Būna tokių žmonių, kurie net meta ragelį, pasipiktinę mūsų klausimais. Kartais sulaukiame netgi tokių pasakymų: "vaiką lengviau įsivaikinti, nei jūsų gyvūną paimti". Tačiau vaikų tarnybos dirba savo darbą, o mes klausinėjame ne šiaip sau. Turime daug ir karčios patirties, kai neapsvarsčius visų galimybių gyvūnais tiesiog atsikratoma.
Žinoma, būna atvejų, kai žmonės šneka labai gražiai, tikrai atrodo supranta, kad gyvūnas yra ne tik džiaugsmas, bet ir atsakomybė ir rūpestis visam jo gyvenimui. Tačiau... susidūrę su pirmais sunkumais, augintiniu tiesiog atsikrato.
Odis arba dabar mūsų vadinamas Ogis, buvo padovanotas atrodo suprantantiems žmonėms, kas yra gyvūnas. Tačiau vieną rytą gavome skambutį iš Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos: „jūsų buvęs globotinis atvežtas pas mus naktį". Skubėjome atsiimti šunelio ir pradėjome aiškintis aplinkybes. Pasirodo, jo buvusi šeimininkė Karina Ž. miniatiūriniam apie 7 kilogramus sveriančiam Ogiui uždėjo elektrinį antkaklį. Šunelis paklaiko iš baimės, blaškėsi ir bandė įkąsti šeimininkei. Šioji iškvietė grindą. Taip Ogis visas drebėdamas atsidūrė sanitarinėje tarnyboje. Jau tarnybos darbuotojai pastebėjo, kad Ogis labai bijo, kad bando gintis, kad riečiasi į kamuoliuką. Taip pat viena Ogio akytė buvo pasruvusi krauju. Nors Karina Ž. prisiekinėja, kad Ogio nemušė, tačiau visas šunelio elgesys sako visai ką kita. Jis įbaugintas, glostomas iš pradžių gūžiasi ir bijo rankų, bruka uodegytę ir labai nepatikliai stebi žmogų. Atrodo, kad Ogis bijo rodyti savo džiaugsmą, nes už tai gaus mušti. Tačiau vis drąsinamas pradeda vizginti uodegą, laižyti veidą.
Ogis šiuo metu Beglobio prieglaudoje. Iš pradžių, šunelis net neprisileido savanorių, lojo ir kaip įmanydamas ginėsi, bijojo bet kokio prisilietimo. Tačiau po keleto dienų, Ogis žymiai atsigavo, dabar jau nebebijo, linksmai strakalioja savo plonomis kojytėmis, duodasi glostomas, džiaugsmingai vizgina uodegytę.
Ogiui ieškome namų. Šis šunelis kartą pakliuvęs į netinkamus namus, nusipelnė namų su gyvūnus mylinčiais ir kantriais žmonėmis. Ogis visiškai miniatiūrinis, 10 mėn. amžiaus šunelis, kuriam labai reikia tikros, o ne suvaidintos meilės.
Dėl Ogio galite skambinti tel. 868474049, 865244093 arba rašyti el. paštu: info@beglobis.com

« Atgal