“Beglobio” naujienos

2016-07-11

Kirminų ėdama gyva katytė Janytė. Pirmieji žingsneliai

07.11 Pirmieji Janytės žingsneliai po operacijos

Beglobio gyvybės vagonėlių FB paskyroje įkeltas filmukas su pirmaisiais Janytės žingsneliais po operacijos: https://www.facebook.com/pages/Gyv%C5%ABn%C5%B3-Gyvyb%C4%97s-vagon%C4%97liai-wwwbeglobislt/10150093421250006

07.03 Janytė kovoja

Žodžiais sunku nusakyti kokie jūs visi nuostabūs. Kiek daug palaikymo sulaukė ši maža kovotoja. Labai ačiū Ramune, Janina kad lankote mažylę. Ją visi myli, klinikos personalas Janyte labai rūpinasi. Kasdien valomos žaizdos.
O Janytė tikra "apžora" :). Pilviukas jos jau kaip burbuliukas pasidarė. Reiks riboti maistuką, nes jau tuoj ritinėtis pradės:). Beje, mažulytė labai tvarkinga, kadangi laikoma šildomame boksiuke, tai nušliaužia į galą ir ten pasiusioja ir kitus reikaliukus padaro.
Ačiū visiems, kad esate su mumis, kad palaikote Janytę. Kaip gyja jos kojytės būtinai nuolat pranešime.

06.30 Janytės būklė po operacijos

Brangieji, labai daug gauname iš jūsų klausimų kaip laikosi Janytė.
Mažulytę operavome. Kaip bus toliau sąžiningai sakome, kad nežinome. Kaip gis kojytės, ar katytė lankstys nutrūkusiu raumeniu kojytę, ar sugis negyvas kaulas? Žinome tik tiek kad šiuo metu mažylė valgo, geria, murkia kai ją glostai. O dėl tolesnių prognozių nieko negalime spėlioti. Ji klinikoje. Matote patys kaip atrodo jos žaizda su drenais. Ji valoma kiekvieną dieną. Dabar belieka laukti. Niekas nepaliks Janytės likimo valiai. Jei bus blogai priimsime tuo metu reikalingus sprendimus. Kaip ir minėjome dabar belieka laukti. Laukti ir prašyti kažkokių jėgų pagalbos, kad katytė atsistotų ant kojyčių.
Ačiū jums brangieji, kad esate, kad padedate, kad pergyvenate dėl Janytės. Linkėjimai pasveikti vis dar labai reikalingi.

06.28 Šiandien Janytę operuoja

Deja... sulaukėme skaudžių žinių. Operacija labai komplikuota. Mums jau siūlo ją migdyti :(((. Vienos kojos šlaunikaulis su suplėšytu raumeniu ir kojytė gali nebesilankstyti. Kitos kojytės šlaunikaulis nebegyvas, supūliavęs. Skaudu be proto. Janytė laukė pagalbos lauke taip ilgai... ...
Mes prašome ją operuoti, bet... koks jos bus likimas, kaip bus su jos kojytėmis ??? Skaudu, graudu rašyti...

06.24 Kur skausmo riba? Arba kirminų ėdama gyva katytė Janytė

„Atsimenu, kad bėgu, o tada smūgis, tamsa ir skausmas. Nuolatinis skausmas dieną ir naktį. Aš nebepakeliu to skausmo, mano kūną ėda kirminai, jie skverbiasi į raumenis, jų pilnas kūnas, šliaužiu priekinėmis kojytėmis, stengiuosi slėptis. Slėptis nuo baisaus skausmo, slėptis nuo mano kūnelį ėdančių kirminų. Jie mane suvalgys, aš tyliai mirštu..."
Joninės. Skambutis iš sanitarinės tarnybos: „iš Vasaros gatvės atvežėme apie 2 mėn. katytę. Ji nevaldo galinių kojų, atviri lūžiai, žaizdose pilna musių kiaušinių, raumenyse iš musių kiaušinių išsiritę kirminai, jie lenda iš žaizdų, jų pilnas kūnas. Ji jau kelios dienos gulėjo gatvėje, niekas nepadėjo. Ar jai padėsite?"
Važiuojame į sanitarinę tarnybą, vežame bejėgį kūnelį į kliniką. Klinikoje daromas rentgenas - abi užpakalinės kojytės sulaužytos. Vienos kojytės lūžis atviras. Atviroje žaizdoje pilna lervų, kurios lenda į visą kojos raumenį. Kirminai, lervos visur - musių kiaušinių pilnas kailiukas. Lervų tūkstančiai, kiek bevalytum, jos lenda ir lenda iš gyvos mėsos. Mažas bejėgis kūnelis, be kaltės pasmerktas tokiomis baisiomis kančiomis - negalintis pajudėti, gyvas ėdamas kirminų.
Mes nežinome ar mažylė, kurią pavadinome Janyte dar ras savyje jėgų kovoti dėl savo gyvybės. Mes norime jai padėti, mes darome viską, kad jai padėtumėme. Šiai mažylei teko nežmoniški išgyvenimai tik pradėjus gyventi. Nesvetingas pasaulis ją pasitiko žiauriu skausmu ir nepelnytomis kančiomis. Kažkas pervažiavo jos kojytes, o ją paliko mirti žiauriausiose kančiose. Mažulytei reikės operuoti abi kojytes jeigu Janytė ras savyje jėgų ir nepasiduos, nugalės baisius jos kūnelį ėdančius kirminus, kurie kelias dienas nuodijo jos organizmą.
Maldaujame padėkite Janytei pasveikti. Iš tikrųjų be galo daug padeda net jūsų linkėjimai pasveikti, todėl visų labai prašome palinkėti Janytei nepasiduoti ir pasveikti. Taip pat Janytei reikalingos lėšos gydymui ir labai tikimės, kad jų reikės ir operacijoms, kad mažylė sustiprės.
Todėl jeigu galite prisidėti prie Janytės sveikimo ir gydymo, paaukoti lėšas galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: „Janytei"
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182 LT167300010137615996 SWEDBANK
Gyvenantys užsienyje taip pat galite padėti ir paramą Janytei pervesti per PayPal sistemą: http://beglobis.com/PayPal-706.html

Jeigu jums patogiau galite patys nuvykti į kliniką, esančią Filaretų g. 35, aplankyti Janytę ir ten palikti savo auką mažylei.
Dėl Janytės sveikatos, galite teirautis tel. 865244093 arba el. paštu: info@beglobis.com

« Atgal