“Beglobio” naujienos

2014-11-09

Vienišas Murziukas

dar neprašvitus, einant į darbą, kažkas balkšvas bėgo ir garsiai miauksėjo, vos pastebėjo, kad atvažiuoja mašina bėgo ir nubėgo.

 

Vėliau, pavaikščiojus apie namus, aptikau, tai nelabai didelis, kažkada buvęs baltas, katinėlis, gintarinėm akim. Jis susisukęs gulėjo po balkonu. Prisileido per metrą ir vėl pradėjo miauksėti, kažką pasakoti.

« Atgal

Ką jis galėjo pasakoti, greičiausiai, kad jis vienas, prarado namus, nežino, kur prisiglausti, kaip apsisaugoti ir ką pavalgyti. Kad jam labai reikia namų ir prieglobsčio, kad jam baisu ir nesaugu.

 

Neaišku, kokio jis amžiaus, kaip pateko į gatvę, bet jis tikrai jaunutis, tikrai turėjęs namus ir šeimininkus, nemokantis prisitaikyti. Jam labai labai reikia namų globos, kur jis jaustųsi saugus, tada jis atsigaus, pradės praustis, vėl taps naminiu, baltu kačiuku, su juoda uodegyte ir juodom ausytėm. Jis vėl žais ar tingiai stebės paukščiukus per langą ir tikrai kažkam patiks ir tikrai kažkas suteiks jam namus ir savo meilę bei rūpestį, bet dabar......labai labai reikia laikinos globos.

 

Jei galite suteikti jam laikiną saugų prieglobstį savo namuose, skambinkite tel.861295611

 

info@beglobis.com