“Beglobio” naujienos

2015-04-21

Lemūras, kuriam nutiko nelaimė

Lemūras buvo atiduotas į sanitarinę tarnybą, nes kaip visada, kaip milijoną kartų mirus jo šeimininkui, neliko nieko, kas galėtų juo pasirūpinti. Tai nereiškia, kad iš tikrųjų neliko mirusio žmogaus artimųjų, tai reiškia, kad Lemūrui neatsirado vietelės nei pas vieną giminaitį.
O Lemūras be galo draugiškas ir puikus katinas. Tikras, didelis juodas Katinas. Lemūras laukė, laukė sanitarinėje tarnyboje savo žmogaus, kuris galėtų jį pasiimti į namus. Lyg ir kažkas buvo žadėjęs, bet... Turbūt belaukdamas Lemūras susižeidė ausį, besikasydamas ir begalvodamas, kodėl gi jam taip nesiseka? Žinoma, juokaujame. Tačiau iš tikrųjų visiškai nejuokinga, nes pasirodo, Lemūro ausytėse knibždėte knibždėjo nepageidaujami gyventojai - ausų erkės. Vargšas katulis kasėsi, kasėsi savo ausytes ir užnešė užkratą - ausis ištino kaip balionėlis, susikaupė limfos skystis, ausis pasidarė karšta ir skausminga. Sužinoję apie Lemūro nelaimę, perėmėme jį į globą iš sanitarinės tarnybos. Šio metu Lemūras gydomas klinikoje 8 drambliai, kur jam bus išoperuota ir persiųta ausytė. Ši operacija skausminga, žinome tai, nes jau vienas mūsų globojamas katinukas iš sanitarinės tarnybos buvo tai patyręs.
Lemūro operacijai ir laikymui stacionare labai reikalinga finansinė parama, nes nuskriaustųjų ir sergančiųjų labai daug. O padėti tiems, kurie patys negali apsiginti, galime tik jūsų palaikomi, tik su jūsų pagalba.
Jei galite paremti Lemūro ausytės operaciją ir gydymo išlaidas, labai prašome, nors po nedaug prisidėti prie šio gražuolio sveikatos ir gerovės, kad Lemūras džiaugtųsi pilnaverčiu gyvenimu, o ne kęstų skausmus. Jei galite padėti, aukas galima pervesti į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę "Lemūrui":
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Pasiteirauti apie Lemūro sveikatą, galite paskambinę į kliniką 8 drambliai, esančią Vilniuje, Nidos g. 1, arba nuvykę aplankyti juodojo gražuolio (jis visais lankytojais labai džiaugiasi) tiesiai į kliniką. Taip pat apie Lemūrą galite pasiteirauti paskambinę tel. 865244093 arba parašę el. paštu info@beglobis.com.

« Atgal