“Beglobio” naujienos

2019-04-02

Prašome pagelbėti, jei žinote praneškite!

Šią išsigandusią katytę su visu „kraičiu" vakar 7 val. ryto rado atvykusi pas šuniukus savanorė. Visa išsigandusi ir drebanti, katytė buvo prisiplojusi prie betoninės tvoros. Ji išsidraskė kartoninę dėžę ir juodą šiukšlių maišą, į kurį buvo sukišta. „Geradariai" greičiausiai ją paliko dar naktį. Katytė žinoma neskiepyta, nesterilizuota. Kam?
Augintinių grupėse prisiskaitome apie džiūgaujančius daugintojus, mus smerkia kai pasisakome prieš tokius džiaugsmus. Ir taip, mes nesidžiaugiam tokiomis „dovanomis", tokiais niekšingais poelgiais ir tais, kurie savo pridaugintus gyvūnus dalina bet kam ir dar džiūgauja. Klausti tokių kodėl taip elgiasi ir dar džiūgauja yra beviltiška.
Prašom pagalbos tų, kurie galbūt žino pas ką buvo ši katytė ir kas taip niekšiškai jos atsikratė. Mažylei pasisekė, kad neišbėgo į judrų kelią, kad nesudraskė šunys. Deja, pasiseka ne visiems... Jeigu žinote kas tokiu būdu atsikratė savo augintinės, labai prašome praneškite mums. Rašykite el. paštu info@beglobis.com. Anonimiškumą garantuojame.

« Atgal